Populārākie filtri
Produktu skaits: 1649
monnush
monnush
monnush·

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.
wikus998
wikus998
wikus998·

The North Face: zīmols, kas smeļ iedvesmu no dabas

The North Face 1966. gadā dibināja vīrs un sieva, Duglass un Sūzija Tompkini, lai piedāvātu augstākās kvalitātes sporta inventāru aktivitātēm skarbos apstākļos. The North Face specializējas tehniskajā alpīnisma aprīkojumā un apģērbā, tostarp guļammaisos, pārgājienu komplektos, teltīs, slēpošanas apģērbos un augstas veiktspējas virsdrēbēs, kā arī ražo izcilu apģērbu, apavus un aprīkojumu ceļotājiem, kāpējiem un skrējējiem.

Zīmola galvenā ziņa pasaulei vēl joprojām ir: "Mūsu aizraušanās nav tikai rekordu uzstādīšana un slavas iegūšana. Mums tas viss ir saistīts ar dzīves maiņu, ne tikai mūsu, bet arī to cilvēku dzīves, kuri iedvesmo mūs uz neparastiem sapņiem."

Tagad, vairāk nekā 50 gadus pēc uzņēmuma pieticīgās atklāšanas, The North Face piedāvā plašu izcilu apģērbu, aprīkojuma un apavu klāstu. Zīmols joprojām ir dziļi lepns, ka ir kļuvis par pasaules izcilāko alpīnistu, ekstrēmo slēpotāju, snovbordistu, izturības skrējēju un ceļotāju pirmo izvēli.

Gatavojies piedzīvojumiem ar The North Face

The North Face virsdrēbes ir piemērotas jebkuriem laikapstākļiem, tās ir pufīgas, spilgtās krāsās un ar pusloku logotipu, kas godina Kalifornijas klinšu veidojumu. Šīs pufīgās jakas, piemēram, klasiskā divkrāsu jaka, ir kļuvušas gan par modes virsotni, gan par pazīstamu skatu uz ielām visā pasaulē.

Siltais āra apģērbs ir piemērots ne tikai sportam un ekstrēmām aktivitātēm, bet arī ikdienai. Tu vari pavisam viegli pievienot vienu no krāsainajām ziemas jakām savai ikdienas garderobei, nešauboties par to, vai tā saderēs ar pārējo apģērbu. Mūsu piedāvājumā ir gan bikses, gan jakas, kuras tu vari kombinēt visdažādākajos veidos.

The North Face jakas ir izturīgas pret laikapstākļiem un ir veidotas tā, lai uzturētu siltumu, dodoties piedzīvojumā. Ar šiem apģērba gabaliem vari veidot sev siltu, ērtu un, pats galvenais, stilīgu tērpu. Noteikti izvēlies vēl kādu aksesuāru, kā, piemēram, ērtu cepuri, siltus cimdus vai somu.

Ilgtspējīgs no sākuma līdz beigām

Lai palielinātu produkta kalpošanas laiku, vienlaikus saglabājot uzticību zīmola sākotnējai misijai, tika radīti apģērbi, kas sastāv no elementiem, ar kuriem uzņēmums līdz pat šai dienai ir vislabāk pazīstams, – elpojoši, dabiski materiāli, kas ir izturīgi pret nodilumu, nenovecojošs dizains, kas ļauj tev izpausties, izbaudīt dabu un meklēt piedzīvojumus.

Daba ir visas darbības pamatā, tāpēc uzņēmums ir izveidojis sev noteikumus, lai noturētos uz ilgtspējības ceļa no sākuma līdz beigām. The North Face rada apzinātus produktus, lai palīdzētu tev iepirkties ilgtspējīgi un saprast, kā rūpēties par saviem piederumiem un pagarināt to kalpošanas laiku.

Ražošanas procesā tika izvirzīts ambiciozs mērķis: nodrošināt, lai viss būtu izgatavots no otrreizēji pārstrādātiem, atjaunojamiem un atbildīgi iegūtiem materiāliem ar mērķi samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas, ko rada uzņēmuma darbības un piegādes ķēde.