Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 789

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.
edytaewaa
edytaewaa
edytaewaa·

Zalando pieejama Minimum produktu kolekcija

Ikvienam no mums patīk justies eleganti un skaisti arī ikdienā, ne tikai svētku reizēs vai svinīgos pasākumos. Vienkāršots apģērbs ikdienai, bet tajā pašā laikā ar savām stila odziņām ir tas, kas nepieciešams jebkurā garderobē. Dāņu zīmola Minimum apģērbu kolekcija ir radīta tieši tam. Minimum piedāvā bagāto ziemeļvalstu mantojumu un stila filozofiju plašākai pasaulei, saglabājot tradicionālās vērtības centrā, bet vienlaikus turpinot augt. Zīmola piedāvātā produkcija jau ir plaši atzīta starptautiski, un šobrīd to iespējams iegādāties arī Zalando. Turklāt pie mums to vari izdarīt ļoti ērti, ātri un vienkārši. Ieskaties piedāvātajā produktu klāstā un izvēlies sev piemērotāko apģērbu jau tagad!

Minimum pirmsākumi

Zīmola pirmsākumi meklējami 1997.gadā. Tolaik tas tika dibināts kā neliels mazumtirdzniecības veikals Orhūsā, Dānijā, bet drīz vien tas kļuva par neatkarīgu apģērbu zīmolu, 1999.gadā izlaižot savu pirmo vīriešu kolekciju. Uzņēmuma darbība bija ļoti veiksmīga un 2007.gadā zīmols paplašinājās, papildinot savu produktu klāstu arī ar sieviešu līniju. Pateicoties apģērbu kvalitātei un detalizētai pieejai to ražošanas procesā, mūsdienās tas ir kļuvis par iecienītu brīvdienu stila apģērba ražotāju visā pasaulē. Zīmols var lepoties, ka to vēl joprojām vada tā dibinātājs Peders Tangs, cenšoties saglabāt savu globālo skatījumu un pastāvīgi paaugstinot savas ambīcijas un mērķus, lai uzņēmums varētu turpināt augt un piedāvāt tikai pašu labāko produkciju saviem klientiem.

Minimum produktu raksturojums

Minimum vīzija ir piedāvāt saviem klientiem stilīgus un funkcionālus apģērbus, kas ražoti no augstas kvalitātes materiāliem, bet pieejami par vienmēr pieņemamām cenām. Zīmola kolekcijas raksturo interesants materiālu, formu un krāsu apvienojums. Tās apvieno bagāto ziemeļvalstu mantojumu ar minimālistisku pieeju dizainam. Jebkura detaļa ir pārdomāta, piešķirot savu odziņu apģērbam un uzlabojot valkātāja izskatu. Katrs apģērbs tiek radīts, sekojot līdzi jaunākajām modes tendencēm, taču lietojot vienkāršas līnijas un vienkāršotus griezumus. Piedāvāto produktu klāstā atradīsi gan mīkstus trikotāžas džemperus un vieglus T kreklus, gan elegantus vīriešu kreklus un perfekta piegriezuma bleizerus, gan sportiskas virsdrēbes, gan daudz ko citu viegli pieskaņojamu toņu paletē.