Katalogs

Produktu skaits: 2946
Seko saviem mīļākajiem zīmoliem
To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Vienmēr stilīgi ar Levi’s®

Slavenā amerikāņu zīmola Levi’s® vārdu ir dzirdējis ikviens, un tas nav brīnums, jo tieši šis zīmols ir cieši saistīts ar viena no visu laiku populārākajiem apģērba gabaliem – zilo džinsu izgudrošanu. Tālajā 19. gadsimtā, kad ASV sākās zelta drudzis, strādniekiem pietrūka izturīga apģērba darbam raktuvēs. Ebreju izcelsmes uzņēmējs Levi Strauss šo vajadzību pamanīja, un sadarbībā ar Rīgā dzimušo šuvēju Džeikobu Deivisu tapa pasaulē pirmās džinsu bikses.

Šodien Levi’s®, pilnajā vārdā Levi Strauss & Co, ir ne tikai pasaules līderis džinsu ražošanā, bet arī viens no lielākajiem apģērbu ražotājiem kopumā, kura produkti pieejami vairāk nekā 100 valstīs. Gadu garumā zīmols ir sekojis līdzi sabiedrības izaicinājumiem un atbalstījis dažādas kampaņas, taču tagad saistībā ar klimata pārmaiņām viena no galvenajām tā misijām ir ilgtspējīgu materiālu izmantošana un pārstrāde ar mērķi sargāt dabu.

Mode cauri gadsimtiem

Pateicoties džinsa auduma izturībai, no tā ražoto apģērbu popularitāte ir tikai augusi. Sākot ar strādniekiem un kovbojiem 20. gs. sākumā, jauniešu subkultūrām – rokeriem, hipijiem 70. gados, līdz pat mūsdienām džinsa bikses ir neaizstājamas ikdienas lietošanā. Ja vēlies augstas kvalitātes džinsus ar vārdu, tad noteikti iesakām izvēlēties Levi’s®.

Zalando atradīsi plašu zīmola kolekciju, kurā ietilpst ne tikai bikses, bet arī citi apģērbi un arī aksesuāri, kas izskatīsies lieliski gan pie džinsiem, šortiem, gan citām drēbēm. Levi’s® piedāvā dažādu toņu vienkāršus vai apdrukātus T kreklus, džemperus, kreklkleitas un jakas visām sezonām. Tās būs ērtas un piemērotas ik dienu, kā arī piešķirs tev jauneklīgu, aktīvu un visnotaļ stilīgu izskatu. Viena no labākajām zīmola dizaina tendencēm ir vienkāršība, kas ļaus viegli kombinēt un pieskaņot apģērbus apaviem un aksesuāriem. Tas, savukārt, ietaupīs tavu laiku dienas svarīgajām lietām.

Ilgtspējīgi un dabīgi materiāli

Levi’s® apģērbi galvenokārt tiek radīti no ilgtspējīgiem, dabīgiem un elpojošiem materiāliem, kā, piemēram, džinsa, kokvilnas, trikotāžas, akrila, kas ļaus tavam ķermenim justies brīvi un komfortabli. Šādu materiālu kopšana ir vienkārša – tos var droši mazgāt veļasmašīnā, neuztraucoties par auduma sabojāšanu.