Populārākie filtri

KG Kurt Geiger – esi tu pats

KG Kurt Geiger ir viens no zīmoliem, ko spēsi atpazīt uzreiz, tiklīdz būsi iepazinies ar tā piedāvājumu. Zīmola apavi ir krāsaini, kreatīvi, brīžiem kliedzoši skaļi krāsās un dizainā. Sākot ar ikdienas brīvā laika apaviem, līdz sandalēm, augstpapēžu kurpēm un zābakiem. Ar spilgtiem rakstiem un krāsām, neparastām zolēm un papēžiem tu izcelsi sevi jebkur un jebkurā laikā. Bet, ja tāds nav tavs mērķis, tad piedāvājumā atradīsi arī lieliskas kvalitātes apavus mierīgās un vienkāršās krāsās.

KG Kurt Geiger apavi – pārkāpjot robežas

Iemesls, kāpēc ir tik viegli pamanīt un atpazīt šī zīmola apavus, ir pavisam vienkāršs. Tie neizskatās kā visi citi un nereti ir pavisam interesanti. KG Kurt Geiger apavi ir daļa no lielākas zīmolu grupas, kas saucas vienkārši Kurt Geiger. Tas tika radīts, lai paplašinātu un pārkāptu robežas, kas valda modes industrijā. Mode ir veids, kā cilvēks var izteikt sevi, pasniegt savu personību un izcelties uz citu fona. Apskatot veikalu piedāvājumus, ātri pamanīsi, ka trūkst patiesi izteiksmīgu apavu. Tieši tāpēc tika radīts KG Kurt Geiger, un tas lieliski pilda savu mērķi. Neierastas formas papēži, spilgti un spēcīgi raksti, kā arī krāsas raksturo šo zīmolu. Tam piemīt "one of the kind" enerģija un spēja radīt sajūtu, ka tu vari visu.

Kvalitāte un kreativitāte

Nevar noliegt, ka daudzus spilgtas krāsas un raksti atbaida, bet tas nav tāpēc, ka tie nepatiktu, bet gan tāpēc, ka ir bail iekļaut tos savā garderobē un redzēt citu reakciju. Patiesībā šādi apavi ir lielisks veids, kā atsvaidzināt savu garderobi un pat vienkāršākajam ikdienas apģērbam piešķirt odziņu. Tieši tāpēc nebaidies un ieskaties Zalando klāstā, kur atradīsi KG Kurt Geiger sandales, brīvā laika apavus, augstpapēžu apavus un zābakus. Lai ikviens spētu atrast sev acij un sirdij tīkamus apavus, piedāvājam arī KG Kurt Geiger vienkrāsainos modeļus. Uzdrošinies būs spilgts un vēro, kā pasaule tev apkārt mainās!