Katalogs

Produktu skaits: 2574
Seko saviem mīļākajiem zīmoliem
To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Pārdomāts un pilnīgs tēls HUGO gaumē

Iedomājies par modi, kas nāk no Vācijas, un pirmās asociācijas noteikti būs pārdomāts dizains, nenovērtējama kvalitāte un īpaša rūpība ikkatrā detaļā. Tieši šīs vērtības sevī nes slavenais un vēsturiskais HUGO BOSS.

Iepazīsties ar HUGO no HUGO BOSS – tas ir vienkāršs un izsmalcināts apģērbs tavai darba vai arī ikdienas garderobei.

Nevis tas, ko tu valkā, bet gan kā tu to valkā!

Ja vēlies izcelties ar šiku un stilīgu, bet vienlaikus lietišķu tēlu, tad tev noteikti patiks kolekcija, kas atbilst mūsdienu tendencēm! Klasiski apģērbi, taču modernā piegriezumā, jeb eleganti komfortablais ”smart casual” stils. HUGO kolekcijā atradīsi gan ikdienā neatņemamo sastāvdaļu T-kreklus un legingus, gan kreklus un kleitas ar spilgtiem printiem.

Bāzes toņi baltais un melnais, kā arī klasiskās piegrieztnes, ko papildina mūsdienīgas nianses un moderni apdares elementi. Šīs daudzveidīgās nianses palīdzēs izveidot visdažādākās tērpu kombinācijas gan brīvdomātājai, kas visu dara pa savam, gan klasiskai biznesa lēdijai, kas izceļas ar savu labo gaumi un stila izjūtu.

Tev noteikti patiks Zalando tieši tev sagatavotās idejas pilnīgākam tēlam, kas veidotas, iedvesmojoties no HUGO kolekcijas elementiem – apģērbiem un aksesuāriem. Izmēģini mūsu piedāvātās kombinācijas vai radi savu individuālo tērpa salikumu.

Šodien. Rīt. Vienmēr

Perfekts tēls un izcila kvalitāte – HUGO apģērbi radīti no teicamas kvalitātes kokvilnas, ādas u.c. materiāliem. Zīmols lepojas arī ar to, ka ir izsekojama šo materiālu ilgtspējīgā izcelsme. Svarīgs ir ne vien produkts un tā dizains, kvalitāte, dzīves ilgums un inovācija, bet arī ikviens cilvēks, kurš izstrādā dizainu, ražo, tirgo, valkā vai kā citādi ir iesaistīts piegādes ķēdē, kā arī daba un apkārtējā vide – lai pēc iespējas mazinātu uz to radīto nelabvēlīgo ietekmi.

HUGO ir radīts, lai liktu tev izcelties starp pārējiem, taču bez kaut mazākās pazīmes, ka esi centies pārlieku daudz. Tas ir ne tikai stils, bet tava tēla reklāmas materiāls – parādi sevi pārējai pasaulei!