Katalogs

Populārākie filtri

EDITED var būt tava izvēle un modes ceļvedis visām dzīves situācijām

Zīmols ir dibināts 2014. gadā ar mērķi radīt apģērbu, kas piedāvātu klientiem iedvesmojošu stila un tendenču pieredzi. Tagad tas ir kļuvis par starptautiski pazīstamu zīmolu. Īpaši pievēršot uzmanību detaļām un stilu daudzveidībai, zīmols spēj piedāvāt apģērbu jebkurai vajadzībai.

Ne tikai liela izvēle, bet izcila savstarpēja saderība

Ja vēlies justies jauneklīgi, pārliecinoši un pacilāti, tad vācu zīmols EDITED ir tieši priekš tevis. Šis ir zīmols, kas piedāvā akcentēt savu personību ar autentiskumu un unikalitāti. Kolekcijā tiek piedāvāti apģērbi visiem dzīves gadījumiem. Piedāvājumā ir apģērbi izsmalcinātas pilsētnieces ikdienas gaitām vai smalkām iziešanām un ballītēm. No sievišķīgām kleitām un ikdienas apģērbam, līdz augstvērtīgai trikotāžai un virsdrēbēm. Ja esi sportiskā stila piekritēja, atradīsi piemērotu apģērbu, atbilstošu savam dzīvesveidam. Klāstā ir apģērbs, sākot no minimālisma līdz eksotiskākam stilam, no sportiskā līdz elegantam. Piedāvātā kolekcijas daudzveidība nodrošina neskaitāmas variācijas, kā kombinēt apģērbu savā starpā, lai iejustos aizvien jaunos tēlos un atrisinātu mūžīgo "nav ko vilkt" jautājumu.

Zīmols, kas atklāj nobriedušu personību

Izstrādājumu ražošanā izmantoti īpaši atlasīti augstas kvalitātes materiāli, kas radīti, balstoties uz ētisku pieeju ražošanas procesā. Vilna, kokvilna, lins, audumi, kas nodrošina pienācīga līmeņa kvalitāti un kalpošanas ilgumu. Gaumīgas apdrukas un piegriezumi, kas glaimos figūrai, klusināti, īpaši izmeklēti toņi, kas ir patīkami acij, nekad neapniks, tāpēc tik piemēroti ilgtspējīgai garderobei. Kolekcijā nav pārmēru kliedzošu toņu neona intensitātē. Tiek piedāvātas dziļas un neitrālas krāsas, kas atstās nevainojamas elegances iespaidu. Tāpat arī piegriezumi ir gan brīvi krītoši, gan pieguļošāki, lai atbilstu katras figūras prasībām un pasvītrotu katra unikalitāti.

Pateicoties mūsdienīgajam dizainam, kas nav balstīts uz īslaicīgām tendencēm, bet uz ilgtspējas principiem, varēsi šo apģērbu valkāt daudzas sezonas un vienmēr izskatīties aktuāli un vienā solī ar modi. Atceries, EDITED modes zīmols ir ar augstu atpazīstamību un tā mērķis ir iedvesmot arvien jauniem eksperimentiem ar stilu un radīt īpašu un ilgtspējīgāku iepirkšanās pieredzi.