Populārākie filtri
Produktu skaits: 222

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Daniel Wellington rada mūžīgu un elegantu klasiku

Zviedru aksesuāru zīmols Daniel Wellington radās 2011. gadā, kad zīmola dibinātājs Filips Tusanders ceļojuma laikā satika elegantu britu džentlmeni, kura vārds bija Daniels Velingtons. Velingtona kungs valkāja retro pulksteni ar militāru brezenta siksniņu, kas īpaši piesaistīja Filipa uzmanību.

Nevērīgās un nepārspīlētās elegances apvienojums ar mūžīgām vērtībām bija tik iedvesmojošs piemērs, ka no tā izauga vesels aksesuāru zīmols. Arī šobrīd viens no zviedru zīmola populārākajiem aksesuāriem ir tieši klasika stila laikrāži ar dažāda veida siksniņām: gan brezenta, gan ādas, gan metāla.

Ja arī tev nepieciešams kvalitatīvs un elegants pulkstenis vai cita veida aksesuāri, kas kalpos ilgi, tad aplūko pie mums, Zalando internetveikalā atrodamo preču piedāvājumu no Daniel Wellington. Dāņu zīmola radītie aksesuāri ir nozīmīgas vērtības, kas piestāvēs dažādiem stiliem.

Zīmola Daniel Wellington aksesuāri ir domāti ikvienam

Dāņu aksesuāru zīmola dizaineri strādā pie tā, lai sev piemērotus aksesuārus viņu plašajā piedāvājumu klāstā varētu atrast ikviens. Gluži kā dažādās pulksteņu siksniņas, arī laikrāžu ciparnīcas, tāpat kā gredzeni, ķēdītes un auskari tiek radīti ar atšķirīgu dizainu.

Vienojošie elementi visām aksesuāru kolekcijām ir augstvērtīgi materiāli, skandināvu stilam raksturīgais minimālisms un nepārspējama elegance, tomēr ar konceptuālu detaļu palīdzību zīmola preces tiek dažādotas, atklājot interesantas šķautnes.

Krāsu gamma ir izsmalcināta un dārga, variējot no dārgmetālu toņiem līdz melnbaltai klasikai. Zelta un sudraba krāsas atsevišķiem modeļiem tiek kombinētas ar spilgtākiem akcentiem, kas padara konkrētos modeļus jauneklīgākus un izteiksmīgākus. Dabīgi brūnie ādas toņi pulksteņu siksniņās lieliski sader ar metāliskām krāsām, radot harmonisku kombināciju zīmola Daniel Wellington aksesuāros.

Skaisti un simboliski aksesuāri ir lieliska dāvana

Elegants pulkstenis, masīvs gredzens vai smalka ķēdīte ir brīnišķīgas dāvanas, kuras personiskākas iespējams padarīt ar gravējuma palīdzību. Tās kalpos ilgi, uzlikšanas brīžos valkātājam vienmēr atgādinot par dāvinātāju. Skaistus aksesuārus iespējams dāvināt gan izlaidumā, gan dzimšanas dienā, gan citos īpašos brīžos.

Zīmola Daniel Wellington aksesuāri ir radīti tā, lai būtu savā starpā viegli kombinējami. Piemēram, pulksteņi saderēs ar auskariem un gredzenu, ļaujot koptēlu papildināt arī ar zīmola ražotajām saulesbrillēm. Tādā veidā ar nozīmīgu akcentu palīdzību iegūsi šarmantu un izteiksmīgu koptēlu.