Katalogs

Populārākie filtri

Dzīvespriecīgais zīmols Bonds ikdienas valkāšanai

Austrālijas uzņēmums Bonds ar tekstilizstrādājumus ražo jau kopš 1915. gada. Ilgā atrašanās tirgus apritē ir ļāvusi iepazīt pircēju paradumus un izveidot paaudzēs iecienītus modeļus. Zīmols rada sievietēm, vīriešiem un bērniem piemērotu apģērbu, īpaši izceļot apakšveļu no kvalitatīvas kokvilnas.

Bonds vizītkarte ir raiba toņu un dinamisku apdruku izvēle visās varavīksnes krāsās, kas neļaus noskumt vai garlaikoties. Ikdienā ienest vairāk prieka palīdzēs tieši koši apģērbi.

Izcelsmes valsts saulainais klimats ir ietekmējis gan ekspresīvo krāsu gammu, gan materiālu izvēli. Svarīgi, lai audums ir elpojošs, un kokvilna šajā ziņā ir ādai īpaši draudzīga.

Ērtība ir vislielākā vērtība

Uzņēmuma ražotā apakšveļa priecē ne tikai ar uzmundrinošām krāsām, bet arī ar neticami funkcionāliem piegriezumiem, kas īpaši rūpējas par valkātāja ērtībām . Kokvilna ir vispiemērotākais un dabiskākais materiāls ikdienas valkāšanai, kas ļauj ādai elpot. Elastāna piejaukums kokvilnai palīdz apģērbam pielāgoties ķermenim un nerada spiedošu sajūtu.

Platās gumijas palīdz gan noturēt biksīšu vai topa maliņu vietā, gan ļauj izpausties dizainera fantāzijai, apspēlējot zīmola nosaukumu kontrastējošos toņos. Daudzveidīgie apakšveļas modeļi visi kā viens iestājas par to, ka pats galvenais ir tas, lai valkātājs justos labi.

Ne velti kvalitatīvs un meistarīgi piegriezts apģērbs pēc sajūtām ir pielīdzināms otrai ādai. Tieši tik komfortablam tam ir jābūt, ka nav jūtami kustību ierobežojumi.

Nebaidies no spilgtuma

Pat tiem, kas par saviem sauc klasiski mierīgus toņus, noteikti vērts izmēģināt ieviest apakšveļas atvilktnē un skapī pa kādam spilgtam akcentam. Pilnīgi iespējams, ka tieši krāsainās drēbes kļūs par jauno mīļāko apģērbu.

Košļājamās gumijas spilgtuma rozā, dzīvnieciski leoparda raksti vai ziedu un augu motīvi, kas grezno sportiskā piegriezuma modeļus – tieši tāds ir zīmola Bonds piedāvājums, kas tagad ir atrodams arī pie mums, Zalando internetveikalā.

Demokrātiskās cenas un preču praktiskā daba ļaus palutināt sevi gan maciņam draudzīgi, gan visnotaļ saprātīgi. Jo ikdienas valkāšanai paredzētās lietas vienmēr būs nepieciešamas. Tāpēc nebaidies no krāsām un spilgtuma, bet droši aicini tos savā garderobē.