Līdz pat 60% atlaide vasaras kolekcijai

Ietaupi vairāk, iegādājoties savus favorītus

Bērnu apģērbs izpārdošanā

Populārākie filtri
Produktu skaits: 20 494

Bērnu drēbes, kas izceļas

Sezonas maiņa ir liels izaicinājums ne vien pieaugušajiem, bet arī bērniem. Jo īpaši, ja katrā sezonā esi mainījies pats un arī tavs izmērs. Ja vēlies, lai stilīgi un ērti savā ikdienas apģērbā justos arī paši mazākie, tad par to parūpēties palīdzēs Zalando!

Ir ļoti svarīgi, lai bērni un mazuļi savā apģērbā varētu ērti vadīt dienas gaitas, justies silti, ērti un droši. Vecākiem bērniem ir svarīgi būt stilīgiem, izskatīties satriecoši un izcelties. Piemērotu apģērbu bērnu drēbju kolekcijā atradīsi jebkuram mazulim vai bērnam.

No mazuļiem līdz pusaudžiem

Kolekcijā pieejams daudzveidīgs apģērba klāsts pavisam mazajiem. Dažādas kleitiņas, krekli, kombinezoni un rāpulīši jau no mazuļa pirmajām dienām. Mēs katrs zinām, cik bērnam pētīt pasauli ir interesanti un aizraujoši. To darīt ir vēl aizraujošāk, ja esi ērti apģērbts un tā arī jūties. Māmiņām un tētiem par prieku un atmiņām visi šie komplekti satriecoši izskatīsies mazuļa pirmajos foto, kuru noteikti būs ļoti daudz!

Kad bērns jau paaudzies, tam sāk veidoties sava stila izjūta un gaume. Tad vienmēr ir svarīgi sarūpēt ikdienai piemērotu apģērbu, kas ir ērts, viegli kopjams un patīk ne vien vecākiem, bet iet pie sirds arī viņu atvasei!

Zalando kolekcijā ir ļoti liela izvēle katram mūsdienīgam bērnam ar savu īpašo stila izjūtu. Gan vienkārši sportisks un ikdienišķs apģērbs, gan populārāko zīmolu apģērbi ar satriecošu dizainu, gan vienkārši un klasiski garderobes elementi. Apģērbs pieejams gan dažādās modeļu, gan krāsu variācijās.

Katram bērnam katrā sezonā

Esam sarūpējuši izcilu izvēli gan vēsākai sezonai – virsjakas, kombinezonus mazuļiem, mēteļus un jakas, gan gada siltajam laikam – T kreklus, kleitas, šortus, un citu apģērbu. Ļoti plaša zīmolu izvēle – savu mīļāko zīmolu atradīsiet arī bērnu kolekcijā. Apģērbi pieejami gan atsevišķi, gan komplektos un dažādās kombinācijās.

Ja mazuļa, bērna vai jaunieša garderobei nepieciešams kāds atsvaidzinājums – Zalando ir parūpējies par vieglu un ērtu iepirkšanos. Apmierināti būs gan vecāki, gan jaunā apģērba valkātājs.