Katalogs

Produktu skaits: 705
Seko saviem mīļākajiem zīmoliem
To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Zalando pieejama ASICS produktu kolekcija

Aktīvs dzīvesveids un sportisks gars ir viens no veselības pamatnoteikumiem. Taču, lai katrs treniņš būtu pilnvērtīgs un rezultatīvs, nepieciešama ne tikai paša motivācija un fiziskā sagatavotība, bet arī ērti, komfortabli un kvalitatīvi apavi un sporta apģērbs. To ideāli nodrošina zīmola ASICS piedāvāto produktu kolekcija, kas plašā klāstā pieejama arī pie mums, Zalando. ASICS ir pasaulē plaši atzīts skriešanas apavu un sporta apģērbu zīmols, kura klientu lokā ir arī pasaulslaveni sportisti. Zīmols iestājas par veselīgu dzīvesveidu un ražo kvalitatīvus produktus, lai apģērbs un apavi noteikti nebūtu tavs attaisnojums izlaist šīs dienas treniņu. Zalando iegādāties ASICS produktu kolekciju ir pavisam vienkārši, ātri un ērti.

ASICS pirmsākumi

ASICS pirmsākumi meklējami pēckara laikā. Pēc atgriešanās mājās no kara 1945. gadā Kihačiro Onitsuka nolēma dibināt uzņēmumu. 1949. gadā tika dibināts uzņēmums un nosaukts par ONITSUKA Shokai. Tajā pašā gadā tas tika pārdēvēts par ONITSUKA Co. Jau pirmajā tā darbības gadā uzņēmuma kapitalizācija bija 300 tūkstoši jenu. Nosaukumu ASICS, kādu zinām mūsdienās, tas ieguva vēlāk. ASICS ir akronīms latīņu teicienam "anima sana in corpore sano", kas nozīmē "veselā miesā vesels gars". Šo sakāmvārdu uzņēmuma dibinātājam ieteicis kāds kara laika draugs, kurš piedāvāja biznesa konsultācijas. Šie vārdi atstāja iespaidu uz Onitsukas kungu, iedvesmojot viņu arvien vairāk censties un strādāt, lai ar sporta palīdzību audzinātu veselīgus jauniešus.

ASICS produktu raksturojums

Zīmola ASICS ražotie apavi ir guvuši starptautisku atzinību un popularitāti. To galvenās vērtības ir kvalitāte un komforts. Pieturoties pie šīm vērtībām, zīmols ir spējis ražot pasaules klases skriešanas apavus, ko atzinuši kā iesācēji, tā arī profesionāli sportisti. ASICS ražo kā tehniskus skriešanas apavus, tā arī funkcionālu sporta apģērbu. Mūsdienās ASICS tiek uzskatīts par vienu no pasaules līderiem sporta preču ražošanā, veiksmīgi konkurējot ar citiem sporta apģērba ražošanas nozarē esošajiem uzņēmumiem.

Kā pasūtīt ASICS produkciju Zalando?

ASICS produktu iegāde Zalando ir ļoti vienkārša. Esam atvieglojuši tev izvēli, mājaslapas augšējā daļā izvietojot filtru sadaļu. Izmantojot filtrus, vari izvēlēties sev svarīgākos raksturlielumus, tādā veidā ievērojami atvieglojot kolekcijas iepazīšanu. Lai atlasītu sev piemērotākos produktus, norādi sev nepieciešamo izmēru un cenu amplitūdu, kas atbilst tavam budžetam. Papildus atzīmē, kādam sporta veidam apģērbu vai apavus meklē – fitnesam, jogai, rokasbumbai, skriešanai, tenisam, volejbolam vai vienkārši āra sporta veidiem. Noteikti norādi arī gadalaiku, kurā plāno apģērbu valkāt, sadaļā “kolekcija”. Tāpat vari norādīt sev vēlamo krāsu, materiālu un apģērba rakstu. Ja vēlies, lai produkts būtu ražots no ilgtspējīgiem materiāliem, arī to vari atzīmēt. Kad visi filtri būs norādīti, tev parādīsies tavām vēlmēm atbilstošo produktu izlase. Šādā veidā izvēle būs daudz vienkāršāka un ātrāka!