Katalogs

Populārākie filtri

Ash – tiem, kas grib skriet modei pa priekšu

Modes pasaule izmainījās 2000. gadā, kad satikās franču dizainers Patriks Itjē un itāļu uzņēmējs Leonello Kalvani un kopā radīja zīmolu Ash. Šī kompānija piedāvā apavus tiem, kas vēlas izcelties. Tas ir unikāls un inovatīvs dizains un augsta kvalitāte – viss, kas nepieciešams jebkuram modes cienītājam.

Ash piedāvā plašu klāstu ar dažādām kurpēm sievietēm un vīriešiem. Šai kompānijai vari uzticēt savu garderobi visam gadam, jo tā piedāvā preces kā ziemas, tā arī vasaras sezonai. Ash ir vienkāršs veids, kā jebkuru tēlu padarīt unikālu un izskatīties satriecoši visa gada garumā, neatkarīgi no tā, kur dodies.

Īpaša dizaina apavi, lai jebkurā pasākumā tu izskatītos lieliski

Vai plāno doties uz kādu vasaras ballīti? Tad izvēlies kādu no Ash sandalēm ar vai bez augstā papēža, kas labi derēs klāt gan garai, rakstainai kleitai, gan šortiem un mazam topiņam. Bet, ja plāno kur doties aukstajā laikā, atradīsi zābakus un puszābakus, kas lieliski derēs gan lietišķā, gan ikdienišķā stila cienītājiem. Ja vēlies izskatīties īpaši izteiksmīgi, izvēlies kādus no apaviem ar platformu, kas liks tavām kājām izskatīties garākām un pārvērtīs pat vismeitenīgāko tēlu ietekmīgā un ugunīgā paskatā.

Ja esi iecienījis ielas stilu, tevi noteikti iepriecinās šī zīmola sporta apavu kolekcija. Ash apvieno krāsas un dažādus materiālus, padarot katru pāri mākslas darbā. Šie sporta apavi atsvaidzinās jebkuru tēlu, jo derēs gan pie svārkiem, gan ikdienas biksēm. Pat ofisa kostīms kopā ar šīm kurpēm iegūs jaunu paskatu un liks jebkuram modes cienītājam nopriecāties.

Ash apavi iedvesmo uzdrīkstēties

Mēs ticam, ka modei nav ierobežojumu, tāpēc nebaidies eksperimentēt un izmēģini šos apavus visdažādākajās kombinācijās. Izvēlies Ash un nojauc barjeras, kas traucē tev izpausties, – iedvesmojies no modes un ļauj savai unikālajai stila izjūtai spīdēt visā tās spožumā.

Tu esi pelnījusi izskatīties lieliski katru dienu. Tāpēc palutini sevi ar jauniem apaviem – ieskaties Zalando piedāvājumā un atrodi sev piemērotāko Ash pāri jau šodien.