Tavs konts

Šī vienuma pašlaik nav krājumos. Ievadi zemāk savu e-pasta adresi, un mēs paziņosim, kad prece atkal būs krājumā.

    Melnas lakotas ādas Mary Jane kurpes ar noapaļotu purngalu, regulējamu siksniņu ar zelta sprādzi un zemu sakrautu papēdi.
    Melna lakota āda Mary Jane kurpes ar noapaļotu purngalu, plakanu zoli, T-siksnu dizainu un zelta tonis sprādzi.
    Melnas lakotas ādas kurpes ar noapaļotu purngalu, platu papēdi un pušķu akcentiem katrā pusē. Gluda apdare un minimālistisks dizains.
    Melna gumijas apakšpuse ar gludu un teksturētu virsmu; iespiesta zīmola nosaukums. Apaļa purngala un neliela papēža. Minimālistisks dizains.
    Melni lakoti Mary Jane apavi ar apaļu purngali, potītes siksniņu un zelta aksesuāriem. Gluda tekstūra, redzamas noapaļotas izgriezumi.

    OLIVIA - Mokasīni - nero

    675,00 €Ar PVN

    Pašreizējā Atlasītā krāsa nero

    • Atlasīts, nero
    • -
    • -
    • Atlasīts, nero
    • -
    • -

    Nav krājumā

    Ja šis vienums atkal būs krājumā, mēs nosūtīsim tev e-pasta ziņojumu.

    Virsmas materiāls:
     
    Teļāda
    Odere:
     
    Āda
    Iekšzole:
     
    Āda
    Zole:
     
    Sintētika/āda
    Polsterējuma tips:
     
    Aukstais polsterējums

    Apavu purngals:
     
    Apaļš
    Papēža tips:
     
    Blokpapēdis
    Aizdare:
     
    Sprādze/pušķis
    Raksts:
     
    Vienkāršs
    Preces numurs:
     
    6MO11E01K-Q11

    Papēža augstums:
     
    3 cm (37 izmērs)
    Papēža augstums:
     
    Bez papēža

    MOSCHINO