Basketbola apavi vīriešiem

Populārākie filtri
Produktu skaits: 120

Izpaud savu personību ar unikāliem basketbola apaviem

Viens no pasaulē visslavenākajiem un izplatītākajiem kurpju stiliem – basketbola apavi, kurus iemīļojuši ne tikai sportisti, bet arī augstās modes dizaineri. Tieši tā, mūsdienās atrodami basketbola kurpju pāri, kurus veidojuši visslavenākie dizaineri, jo šīs kurpes jau sen nav tikai sportistu ekipējums, bet svarīga daļa no modes pasaules.

Tās kļuva populāras 80. gados un joprojām ir iemīļoti apavi. Tieši tādēļ tās ikdienā velk ne tikai basketbola spēlētāji, bet arī slavenības un influenceri, kas pārstāv gan ielas, gan lietišķāku stilu.

Šīs kurpes atrodamas visdažādākajās krāsās un stilos , lai jebkurš varētu sev sameklēt pāri pa prātam . Arī mēs esam atlasījuši kolekciju, kas atbilst modes tendencēm – ieskaties Zalando mājaslapā un atrodi sev tīkamu basketbola apavu pāri.

Basketbolistu sapnis

Ja nodarbojies ar basketbolu, noteikti zini, cik svarīgas ir labas kurpes. Komforts, pareizā ergonomika, elpojošs materiāls un atbalsts pēdai. Tādēļ ir svarīgi izvēlēties pareizos apavus, lai tava spēlētprasme netiktu ierobežota.

Taču funkcionalitāte gan jau nav vienīgais aspekts, ko apdomā, iegādājoties kurpes, – mēs esam pārliecināti, ka tevi interesē arī lieliski izskatīties. Basketbola apavi ir īpaši ar savu bieži vien krāsaino un novatorisko dizainu, tādēļ jauns kurpju pāris ir vienkāršs veids, kā tu vari izcelties laukumā ne tikai ar savu basketbola spēles mākslu, bet arī ar lielisko stila izjūtu.

Dažādi modeļi dažādu stilu pārstāvjiem

Bet, protams, basketbola apavi nav ieguvuši savu pasaules slavu tikai sportistu dēļ. Tos ir iecienījuši cilvēki arī ikdienai, jo šīs sporta kurpes ir lielisks akcents, ko noteikti novērtēs jebkurš ielas modes cienītājs. Ja neesi košu krāsu fans, atradīsi gan vienkrāsainas, piemēram, baltas, gan dažādus melnbaltus modeļus. Taču, ja gribi izcelties, ir pieejami ļoti ekscentriski basketbola apavi visdažādākajās un košākajās krāsās. Šīs kurpes veidojuši dažādi dizaineri, un daudzas no tām ir kļuvušas tik īpašas, ka ir uzskatāmas par kolekcionēšanas vērtām. Tādēļ, ja uzdrīksties, izvēlies kādu no košākajiem stiliem, un tavu tēlu noteikti pamanīs modes cienītāji. Šīs kurpes ir lielisks veids, kā izpaust savu košo personību caur savu tēlu , tādēļ ļauj modei tevi iedvesmot un uzdrošinies izcelties!

Šīs sporta kurpes ir iecienījuši arī dažādu stilu pārstāvji, jo tās pieejamas dažādās variācijās. Tādēļ neatkarīgi no tava iecienītā ikdienas stila šos apavus vari sakombinēt, lai tie papildina un atsvaidzina tavu ikdienas izskatu. Basketbola apavi noteikti derēs pie ierastajām džinsa biksēm un džempera ar kapuci, bet, ja vēlies izkāpt no sportiskā stila, izmēģini uzvilkt šo kurpju vienkāršāka dizaina versiju ar platām, lietišķām biksēm. Nebaidies eksperimentēt – ir slavenības, kas pat vilkušas basketbola kurpes kopā ar uzvalku kāpšanai uz sarkanā paklāja.