Uzvalki vīriešiem

Populārākie filtri
Produktu skaits: 529

Uzvalki plašā izvēlē pieejami Zalando

Piekritīsi, ka džentlmeņa garderobe bez uzvalka nav iedomājama. Neviena darba intervija, romantisks randiņš vai kāds svarīgs dzīves notikums nav iedomājams bez šā izsmalcinātā apģērba. Tāpat to iespējams izmantot arī, lai izceltos un būtu atmiņā paliekošs. Šādam mērķim mūsdienās arvien biežāk tiek izmantoti uzvalki ar dažādiem uzjautrinošiem rakstiem. Ir taču amizanti, ja darba ballē kāds ierodas debeszilā uzvalkā ar flamingo un palmu rakstiem. Klasiski melns, tumši zils vai oriģināls ar leoparda, pokemonu vai Super Mario rakstu – visu veidu uzvalki atrodami pie mums, Zalando.

Kādu uzvalku izvēlēties – divdaļīgu vai trīsdaļīgu?

Divu elementu klasiskais uzvalks ir tērps, kuram noteikti jāatrodas ikviena vīrieša garderobē. Tā daudzpusīgās izmantošanas iespējas padara to par neatņemamu apģērbu kolekcijas sastāvdaļu. To var vilkt kā uz intervijām, tā uz īpašiem notikumiem. Šāda veida uzvalkiem iesakām izvēlēties melnu, tumši zilu vai tumši pelēku krāsu. Gaišas krāsas uzvalki savukārt būs piemēroti dienas pasākumiem vasarā, siltā laikā. Trīs elementu uzvalki būs piemēroti, ja vēlies savam stilam piešķirt klasisku pievilcību. Lai piešķirtu izsmalcinātu pieskārienu, eleganto izskatu papildini ar kabatas lakatiņu, kaklasaites sprādzi un aproču pogām. Šis tērps būs piemērots, ja dosies uz kādu svinīgu pasākumu, kur viešņas ir vakartērpos.

Uzvalku dažādās kombinēšanas iespējas un veidi

Mūsdienās ļoti populāri ir arī vilkt daļēju uzvalku, to kombinējot un pielāgojot katrai situācijai. Šādi tērpties gan vairāk ir pieņemts ikdienā, ejot uz darbu, randiņiem vai pasēdēšanu ar draugiem. Vari vilkt uzvalka bikses, kombinējot ar kādu polo stila kreklu vai bītleni. Tāpat vari izvēlēties vilkt arī tikai žaketi, kombinējot to ar džinsa auduma biksēm un T kreklu. Šādā veidā varēsi piešķirt odziņu savam tēlam, saglabājot ikdienišķu stilu. Svarīgi pieminēt, ka uzvalki iedalās arī pēc to piegriezuma. Slim Fit uzvalki būs piemēroti, ja vēlies mūsdienīgu dizainu, slaidas līnijas un uzvalku, kas izskatās kā šūts tieši tev. Klasiskie, savukārt, būs piemēroti tradicionālāka stila piekritējiem. Ja vēlies pavisam pieguļošu piegriezumu, ieskaties Skinny Fit uzvalku piedāvājumā.