Vīriešu apavi

Populārākie filtri
Produktu skaits: 292

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Sportiski un ērti Nike apavi vīriešiem

Mūsdienās, kad rūpes par veselību un labu pašsajūtu ir kļuvušas par ikdienas dzīves neatņemamu sastāvdaļu, ir svarīgi atrast apavus, kuros var justies ērti gan sportojot, gan dodoties ikdienas gaitās kājām, nevis ar sabiedrisko transportu vai automašīnu. Ja tavas ikdienas gaitas to atļauj, izvēlies iet kājām, tādējādi rūpējoties gan par dabu, gan par savu veselību. Ē rtu apavu izvēle ir ļoti nozīmīga, lai gājiens būtu patīkams un izbaudāms.

Izvēloties apavus vīriešiem, ņem vērā, kur tos visbiežāk izmantosi. Plašajā apavu katalogā zīmols Nike, kas pastāv jau vairāk kā sešdesmit gadus, piedāvā apavus gan ikdienai un brīvajam laikam, gan profesionālam sportam un dažādiem hobijiem. Ikdienas un brīvā laika apavus vari kombinēt ar citiem sportiska stila apģērbiem, piemēram, jakām, sporta un brīvā laika biksēm, kā arī dažādiem aksesuāriem, piemēram, somām, cepurēm un cimdiem. Arī tiem, kas meklē apavus profesionālam sportam, ir pietiekami plaša izvēle, lai atrastu savām gaumēm un vajadzībām atbilstošāko apavu modeli.

Atbilstoši materiāli, kā arī rūpes par vidi

Iepazīstoties ar plašo Zalando piedāvājumu un Nike apavu vīriešiem katalogu, ievērosi, ka pieejami dažādu materiālu modeļi. Izvēloties apavus iekštelpām vai sportošanai ārā, atceries, ka katriem apstākļiem nepieciešams atbilstošs materiāls. Izvēloties apavus skrējienam pa pilsētu vai mežu, izvēlies apavus, kuru materiāls ir ūdensnecaurlaidīgs, kas pasargās kājas no mitruma. Ņem vērā arī to, ka materiālam jābūt elpojošam, lai sportošanas laikā apavos būtu kājām piemērota un droša vide. Zole skrējienam pa asfaltu būs citāda nekā skrējienam dabā vai nodarbībām iekštelpās.

Zīmols Nike īpaši nopietni uztver vides piesārņojuma problēmas un aktīvi iesaistās darbībās, kas palīdz sargāt un saudzēt dabu. Šobrīd vides piesārņojuma problēma ir ļoti aktuāla, tāpēc, izvēloties apavus no zīmoliem, kas rūpējas par vidi, tu vari palīdzēt rūpēties par dabu un mazināt tās piesārņošanu. Pazīstamā zīmola radītais ilgtspējīgais apģērbs ir radīts no vismaz 50% pārstrādātu materiālu, savukārt apavi ražoti, izmantojot vismaz 20% pārstrādātu materiālu.

Nike apavi vīriešiem – aktīviem un moderniem cilvēkiem

Mēs Zalando rūpējamies par to, lai tev būtu pieejama pietiekami plaša izvēle un tu varētu atrast meklēto, tāpēc piedāvājam plašu Nike apavu katalogu, kas piemērots dažādām gaumēm un vajadzībām. Plašajā piedāvājuma klāstā atradīsi dažādu dizainu modeļus, gan ar interesantām detaļām, akcentiem, gan košiem rakstiem. Tie ir gan modernās, gan klasiskās krāsās. Izvēlies apavus ar dažādiem zoļu biezumiem un aizdarēm, lai pieskaņotu tos savam stilam un vajadzībām. Izvēlies no lielā piedāvājuma apavus, kurus varēsi saskaņot ar citiem Zalando katalogā atrodamajiem Nike produktiem, lai radītu savu unikālo un sportisko ietērpu un dotos komfortablās ikdienas gaitās vai nodarboties ar profesionālo sportu.