Vīriešu apavi

Populārākie filtri
Produktu skaits: 162

Crocs vīriešu apavi ērtākai ikdienai

Crocs apavi jau kopš 2002. gada rūpējas par savu klientu pēdām un to, lai tās justos ērti. Zīmols Crocs ienāca modes pasaulē ar skaļu pieteikumu. Nekas līdzīgs iepriekš nebija redzēts. Tās bija neparastas gumijas čības. Sākotnēji domātas kā apavi dažādām ar ūdeni un laivām saistītām aktivitātēm. Un kurš būtu domājis, ka gumijotās čības tik ātri iekaros veikalu plauktus un klientu sirdis visā pasaulē?

Crocs apavu dizains vienmēr ir atšķīries no citiem apavu zīmoliem. Zīmola darbības pirmsākumos tā apavi tika uztverti kā kaut kas pilnīgi neredzēts un neizprotams. Viņu dizaina pamatā vienmēr ir bijusi vēlme un ideja nodrošināt maksimālu komfortu ikvienam, neatkarīgi no tā, kur apavi tiks nēsāti. Kā pats zīmols saka, Crocs izskats sākotnēji daudziem lika justies neērti, bet šobrīd tie ir vieni no iemīļotākajiem apaviem tieši augstā komforta dēļ. Plašajā sortimentā atradīsi Crocs vīriešu apavus, sieviešu un bērnu.

Komforts ar drosmīgu dizainu

Crocs galvenais mērķis vienmēr ir bijis komforts un funkcionalitāte, tomēr zīmols to ir panācis ar ļoti izteiksmīgu un atmiņā paliekošu veidolu. Šķiet, ka ikviens uzreiz spētu atpazīt ikonisko Crocs klasisko modeli. Lai arī sākumā tas šķita neierasts un neparasts, mūsdienās tā jau ir starptautiski atpazīstama modes lieta.

Crocs apavi pilnīgi noteikti ir komfortabla stila elements. Tā ir iespēja atšķirties un izcelties, saglabājot savas ērtības kā prioritāti. Crocs ir pazīstami ar košām un drosmīgām krāsām. Ja vēlies praktiskākus un tumšākus modeļus, atradīsi arī tos, bet nekā garlaicīga viņu sortimentā nebūs.

Crocs apavi tavām ikdienas gaitām

Crocs vīriešu apavu piedāvājums ir plašs un piemērots visām sezonām. No vasaras sandalēm un ūdens aktivitātēm piemērotiem apaviem līdz pat zābakiem lietum vai ziemai. Plaša krāsu un modeļu izvēle, lai tu atrastu sev piemērotāko risinājumu.

Stilīgi, ar savu šarmu, ļoti ērti un praktiski – tieši tādi ir Crocs vīriešu apavi. Ienāc Zalando un apskati lielisko piedāvājumu. Interneta veikalā atradīsi labāko un ērtāko ikvienai situācijai un vajadzībai. Atvieglo savu ikdienu ar Crocs.