Vīriešu apavi

Populārākie filtri
Produktu skaits: 163

Izturīgi un stilīgi – Birkenstock apavi

Ja esi apavu nēsātājs, kurš augstu vērtē komfortu un kvalitāti, tad noteikti ieskaties Birkenstock apavu kolekcijā. Birkenstock dizaineri radījuši variācijas klasiskajiem apavu dizainiem, lai savu īsto pāri spētu atrast jebkurš.

Apavi tiek ražoti Eiropā, un jau ar gadsimtiem izkoptām tradīcijām ir sevi pierādījuši tirgū. Katrā no 17 ražošanas operācijām tiek sekots līdzi tam, lai apavi būtu izcilas kvalitātes un labi kalpotu savam valkātājam. Šā apavu ražotāja izkoptās tehnoloģijas apvieno uzticamas tradīcijas, roku darbu un mūsdienu apavu izgatavošanas gudrības.

Izcili ērti

Ja esi no tiem, kam ir ļoti svarīgi, lai nekas ikdienā neaizkavē, tostarp neērti apavi vai uzberzta tulzna, tad Birkenstock ir tava īstā izvēle.

Apavu dizains ir veidots tā, lai pēda ir uz katra soļa justos kā ērtā atpūtā savā “gultā”, nevis noslogota “darbā”. Gadsimtiem izkoptais dizains nodrošina gan ergonomiku, gan komfortu un samazina nogurumu.

Birkenstock apavu ražošanā izmantotas dažādas dabisko materiālu variācijas, kas iekļauj korķi, filcu, ādu u. tml. To radīšanai izvēlēti tikai labākie materiāli, vienlaikus piedomājot arī par ilgtspējību – gan ražošanas procesa draudzīgumu dabai, gan ilgu katra apavu pāra kalpošanas mūžu.

Mūsdienīgs dizains, kas izcels stilu

Birkenstock apavi ir pieejami tik daudzās un dažādās materiālu kombinācijās un krāsu, dizaina variācijās, ka starp to modeļiem noteikti spēsi atrast savu īsto jauno mīļāko modeli. Izvēlēties noteikti palīdzēs arī Zalando piedāvātās kombināciju idejas.

Šie apavi vienmēr būs ērti un piemēroti ne vien raitajām ikdienas gaitām no rīta cēliena līdz pat vakaram, bet arī patīkamai atpūtai vasaras dienā vai pat vienkārši baseina apmeklējumam. Nekad neaizmirsti savus Birkenstock iemest līdzi ceļojumu somā – kad jāmēro lieli attālumi un jānostaigā daudzi kilometri visas dienas garumā, šis apavu pāris tev nekad neliks vilties.

Kas gan ir nepieciešams praktiskam un mūsdienīgam vīrietim? Izcils apavu pāris, kas nepievils nevienā dzīves situācijā un kalpos ilgi. Un tie noteikti būs tavi Birkenstock!