Vīriešu apavi

Populārākie filtri
Produktu skaits: 406

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Gan aktuāli, gan klasiski adidas apavi vīriešiem

adidas ir plaši pazīstams zīmols sporta apģērbu modes pasaulē, un tā apavu kolekcijas vīriešiem ir ne mazāk populāras. Plašs dažādu stilu un dizainu piedāvājums padara adidas apavus vīriešiem par ideālu izvēli jebkurā situācijā. Neskatoties uz to, kāda stila apavus vēlies iegādāties, vari būt drošs, ka tie izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, kā arī tiem ir pārdomāts dizains un funkcionalitāte. Liela uzmanība pievērsta apavu ērtumam, stabilitātei un izturībai. Tā kā dizainu un stilu piedāvājums ir tik plašs, zīmola apavi vīriešiem pieejami gan siltajām, gan aukstajām sezonām, padarot tos universālus.

Zīmola adidas rūpes par vidi un ilgtspējīgumu

Tāpat kā lielākā daļa citu lielo uzņēmumu, arī zīmols adidas ir apņēmies veicināt ilgtspējīgu ražošanu un veicis vairākus nozīmīgus pasākumus, lai samazinātu ietekmi uz vidi. Apavu, apģērbu un aksesuāru ražošanā tiek izmantota kokvilna, kas iegūta, ievērojot ilgtspējības principus, kā arī uzņēmums samazinājis ūdens patēriņu ražošanas procesos un palielinājis pārstrādātā poliestera izmantošanu. Tāpat zīmols izveidojis vairākas videi draudzīgas kolekcijas, kuru apģērbi un apavi izgatavoti no pārstrādātas plastmasas un atkritumiem, kas iegūti, attīrot okeānu. Lai gan vēl ir, kur augt, uzņēmums jau tagad ir panācis progresu un attīstījis ražošanas procesu, kas palīdz saudzēt vidi, tādējādi, izvēloties zīmolu adidas, arī tev ir iespēja atbalstīt ilgtspējības principu izmantošanu modes industrijā.

adidas vīriešu apavi iederas jebkurā situācijā un stilā

Vieni no adidas populārākajiem apaviem ir klasiskās, ikoniskās kedas. Tās pieejamas dažādās krāsās, izgatavotas no ādas un tekstila, kas padara tās par lielisku izvēli ikdienas gaitām. Ja vēlies savu garderobi papildināt ar apaviem, kas piemēroti sportošanai, izvēlies kādus no zīmola profesionālajiem apaviem dažādiem sporta veidiem – futbolam, skriešanai, basketbolam, tenisam un ne tikai. Papildus klasiskajām kedām un funkcionālajiem sporta apaviem zīmols piedāvā arī sandales, čības un dažādu veidu zābakus. Neskatoties uz to, kurus adidas vīriešu apavus esi noskatījis, tie būs kvalitatīvi, oriģināli, ērti, ilgi lietojami un uzticami.