Teniskurpes vīriešiem

Populārākie filtri
Produktu skaits: 6226

Teniskurpes vieglam ikdienas solim

Ikdiena paiet skrējienā, brīvdienās gribas būt tuvāk dabai un nedomāt par to, ka apavi spiež vai berž. Nav nekas traks, ja pirmajā dienā izjūtams neliels diskomforts, it īpaši, ja apavos izmantoti dabīgie materiāli. Bet tā nevar būt tava ikdiena, tas nav tā vērts. Tieši tāpēc ir tik plašs klāsts dažādu kurpju, kas ir radītas komfortam. Vienas no tām ir teniskurpes.

Neļauj nosaukumam sevi apmānīt, tie nav apavi, kas paredzēti tenisam. Tās veidotas, iespaidojoties no tenisa, bet noteikti nav ieteicams ar šā veida apaviem aktīvi sportot. Jebkurā sporta veidā ikvienam sportistam ir svarīgi, lai apavi ir ļoti ērti un lieliski pilda savas funkcijas. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka zināmi parametri un izskats ir nonākuši arī līdz ikdienas apaviem. Tās ir ērtas, dažādos stilos un dizainos. Atrodot tieši sev piemērotu modeli, vari būt drošs, ka dienas beigās nebūs atviegloti jānopūšas, jo beidzot var novilkt kurpes.

Ikviena gaumei, dažādiem stiliem

Teniskurpes neaprobežojas ar vienu dizainu un dažām krāsām. Zalando to variācijas atradīsi neskaitāmās versijās. Nespēsi pat izskatīt visu piedāvājumu. Ja nezini, ko īsti meklē, tad sākumā var apjukt visā plašajā klāstā. Būtu ieteicams pārdomāt, kādas krāsas tev ir aktuālas. Ļoti reti gadās tā, ka absolūti ikviena krāsa der. Tāpat arī, ja ir zināmi kādi zīmoli, vari atsevišķi izskatīt katra piedāvājumu. Zalando ir parūpējies, lai pēc iespējas konkrētāk vari atlasīt – arī pēc aizdares veida, raksta (raibs, ar mežģīnēm, dzīvnieku apdruka utt).

Tas vēl nav pat viss, pēc kā vari atlasīt teniskurpes. Izvēlies, kāds materiāls tev ir aktuāls, kāda odere, kāds stils (pilsētas, brīvā laika, sportisks), vai konkrētais modelis ir veidots ilgtspējīgi, utt. Tev nav jāizskata neskaitāmas lapas, lai atrastu sev vajadzīgo. Mēs esam izdarījuši visu, lai tu ātri un viegli varētu atrast tieši savai gaumei un stilam atbilstošas teniskurpes.

Izvēle veikta, kā iekļaut savā ikdienas stilā?

Mode ir tā joma, kur eksperimentēt ir atļauts un patiesībā nav priekšrakstu, kas nosaka – šis ir lieliski, bet tas nekam neder. Cilvēki un viņu uztvere ir ļoti dažāda, un gaidīt, ka visi ģērbsies pēc viena standarta, ir diezgan utopiski. Nevar noliegt, ka zināma līdzība ir sabiedrībā kopumā, un tomēr katram ir sava odziņa. Kad esi atradis sev interesējošu teniskurpju modeli un arī izmērs un cena tevi apmierina, laiks apdomāt, kā tās saskaņot ar tavu ikdienas garderobi.

Liela kļūda ir iegādāties tādas teniskurpes, kas nav velkamas pie jebkā no tavas esošās garderobes. Tev nav jāiegādājas arī vēl jauns apģērbs, lai varētu valkā t jaunos apavus. Internetā ir daudz iedvesmas avotu, kur parādīts, ko un kā var vilkt kopā. Ja tu vari izdomāt vismaz trīs komplektus, kas jau ir tavā skapī, kuri papildinās teniskurpes, lieliski. Ja to nevari, tad, iespējams, ir vērts vispirms izskatīt savu esošo stilu un labi padomāt, vai šis pirkums gadījumā nav tikai vēlme sekot modes tendencei.