Katalogs

Produktu skaits: 574
Seko saviem mīļākajiem zīmoliem
To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Timberland, pasaules atzīta ikona tavā garderobē

Vieni no visu laiku atpazīstamākajiem ziemas zābakiem nenoliedzami ir Timberland ražojums. Zīmola ikoniskie brūnie zābaki ir iemīļota un neatņemama ikdienas garderobes sastāvdaļa tik daudziem no mums aukstajā gada laikā. Tie ir iekarojuši gan aktīvā dzīvesveida piekritēju un pārliecinātu pilsētnieku, gan arī pašu mazāko piedzīvojumu meklētāju sirdis.

Labās ziņas ir tādas, ka šis populārais zīmols piedāvā daudz vairāk par ziemas zābakiem. Timberland sortimentā ir arī plaša vasaras, pavasara un rudens kolekcija. Zīmols ražo sandales, ikdienas kurpes, sporta apavus, kedas un pat klasikas iedvesmotus elegantus apavus gan vīriešiem, gan sievietēm. Un Timberland robežas stiepjas vēl tālāk. Plašajā sortimentā ir padomāts arī par apģērbu kolekciju. Īsāk sakot, zīmols piedāvā visai ģimenei nepieciešamo, sākot no peldkostīma vasarai līdz kārtīgam ziemas apģērbam un apaviem.

Mode, kas piemērota pat dabas mīļotājiem

Lai gan Timberland pirmsākumi meklējami tieši apavos, kas veidoti kā darba apavi, tos ātri vien ievēroja plašākās aprindās. Augsta kvalitāte un ilgstoša izstrādājumu izturība ir īpašības, kuru dēļ zīmols kļuva īpaši iemīļots aktīvās atpūtas entuziastiem. Sākotnēji vairāk ziemas ekspedīciju un sporta cienītāju vidū. Tieši masīvā, rievotā zole, ūdensizturīgie materiāli un efektīvi siltinājumi padara zīmola apavus piemērotus aukstajam gada laikam. Līdz ar sortimenta paplašināšanos populāri kļuva arī siltā laika apavi. Viņu radītajiem vasaras apaviem ir raksturīgs minimālisms un funkcionalitāte. Siksniņsandales, sportiska stila sandales vai askētiskas iešļūcenes – visas iemieso balansu starp aktuālajām tendencēm un komfortu.

Visas labās īpašības, ko Timberland spēj radīt savos apavos, tiek iemiesotas arī apģērbu kolekcijā. Ziemas jakas tiek veidotas ūdensizturīgas un vēja necaurlaidīgas ar patīkamu siltinājumu. Savukārt vasaras apģērbiem tiek izmantoti elpojoši un ādai patīkami materiāli, kā, piemēram, kokvilna. To visu Timberland spēj paveikt, saglabājot savu ikonisko dizaina pieeju, bet iekļaujot izstrādājumos aktuālās tendences. Šādi tiek panāktas mūsdienīgas un stilīgas kolekcijas, kurās aizvien jūtami iesakņojies zīmola pirmatnējā dizaina DNS.

Ilgtspēja dažādās perspektīvās

Zīmola logo ir redzams skaists un spēcīgs koks. Šis logo daudz pasaka par pašu zīmolu. Koks tiešā veidā atspoguļo nosaukumu, tas sasaucas ar komfortu, dodoties dabā, kā arī simbolizē rūpes par ilgtspēju.

Uzņēmumam ir ļoti aktuāla dabas aizsardzība. Šī ir viena no uzņēmuma aktualitātēm jau no dibināšanas brīža. Uzņēmuma redzējums ir tāds, ka daba aiz sevis ir jāatstāj labāka, nekā tā bija. Tieši tādēļ ražošanas procesi un materiālu ieguve notiek ilgtspējīgā veidā. Papildus tam Timberland aktīvi iesaistās vides jautājumos un nodrošina jaunu koku stādīšanu.

Ja vien tev ir svarīgi, ka tava garderobe ir gan kvalitatīva, gan izturīga, gan ilgtspējīga, tad Timberland ir pareizā izvēle. Zini, ka iegūsi pašu labāko arī dizaina ziņā.