Sieviešu sporta bikses

Populārākie filtri
Produktu skaits: 3285

Jaunas sporta bikses izcilam treniņam

Pēc superlaba treniņa tu noteikti jūties lieliski, bet arī nogurusi, jūti savus muskuļus, kā arī esi klāta sviedriem. Tici vai ne, bet apģērbs, kas tev ir mugurā treniņa laikā, var ļoti ietekmēt pašsajūtu un mainīt to, kā tu jutīsies pēc sporta nodarbībām.

Tas, cik ērts un patīkams ir tavs sporta apģērbs, ieskaitot auduma izvēli un pareizo modeļa izvēli, – tie visi ir faktori, kas jāņem vērā, meklējot sporta tērpu. Savas lieliskās sporta bikses meklē Zalando apģērbu kolekcijā!

Ērts un pārdomāts dizains – daži padomi izvēlē

Izraugoties sev sporta apģērbu, izvēlies tādas bikses, kas tev ir ērtas un atbilstoša izmēra. Vienmēr velc apģērbu, kas ir viegli krītošs un komfortabls. Riteņbraukšanai izvēlies bikses, kurām nav paplatināti gali, kas var viegli sapīties pedāļos, savukārt, ja dodies uz pilašu nodarbībām, izvēlies piegulošas staipīga auduma bikses. Neatkarīgi no nodarbes raugies, lai bikses tev nemaisās pa kājām treniņa laikā.

Vienmēr izvēlies sezonai piemērotu apģērbu. Karstā laikā izvēlies dabīgu materiālu sporta bikses, kas ļaus tavai ādai elpot un aizvadīs no tās sviedrus. Aukstā laikā saģērbies silti, taču vienmēr ņem vērā, ka treniņā tavs pulss un ķermeņa temperatūra būs paaugstināti. Savukārt slapjos un lietainos laika apstākļos velc tādu apģērba virskārtu, kas nodrošina aizsardzību pret vēju un izmirkšanu.

Sporta bikses ikvienam treniņam

Zalando kolekcijā ir plaša sporta bikšu izvēle, tādēļ tev noteikti izdosies atrast ko piemērotu arī sev! Legingi ar augstu jostasvietu un no elpojoša auduma būs īsti noderīgi skrējienam vasaras dienā vai arī aerobikas vai pilašu nodarbībām. Šorti būs piemēroti karstam vasaras treniņam, savukārt siltās sporta bikses – vēsākiem laika apstākļiem un riteņbraukšanai.

Esam parūpējušies par plašu dizaina un zīmolu izvēli. Kolekcijā atradīsi ne vien apģērbu, kas piemērots lieliskam treniņam, bet arī tādu, kas vienlaikus būs lielisks stila elements gan sporta nodarbību apmeklējuma laikā, gan ikdienas gaitās. Ieskaties – tu noteikti atradīsi savu īsto pāri!