Tunikas sievietēm

Populārākie filtri
Produktu skaits: 377

Tunikas – ērtākais apģērbs ikdienai

Pēdējos gados populāras kļuvušas tunikas. Tās ļoti līdzinās blūzēm, bet ir daudz garākas, parasti brīvi krītošas, ar nedaudz paplatinātu lejasdaļu, kas, atkarībā no garuma, noslēdzas kaut kur starp gurniem un ceļiem. Tunikas jēdziens nāk no Senās Romas, kur tas bija ikdienas apģērbs, ko nēsāja gan vīrieši, gan sievietes. Arī mūsdienās šis drēbes gabals būs perfekts ikdienas lietošanai, tāpēc noteikti iesakām katram savā garderobē iekļaut vismaz vienu tuniku.

Lai arī tunikas ir ļoti dažādas pēc to dizaina, piegriezuma, krāsām un materiāliem, tās būs komfortablas un viegli saskaņojamas ar citiem apģērbiem, īpaši biksēm vai legingiem, un aksesuāriem. Atšķirīgas pēc garumiem, dažas tunikas var nēsāt kā kreklus un blūzes, bet dažas kā kleitas – ar biezām zeķbiksēm vai ar sandalēm vasarā. Tas, kā tās nēsāt, ir atkarīgs no tavas personīgās stila izjūtas, tādēļ vēlamies iedrošināt tevi uz oriģinalitāti sava izskata veidošanā.

Ieteikumi stilīgam izskatam

Apģērbs ir tavas gaumes izteiksmes līdzeklis, ar kura palīdzību vari veidot visstilīgāko izskatu, lai justos ērti, modīgi un savā elementā. To apzinoties, esam izveidojuši plašu tuniku kolekciju no pasaulē pazīstamiem zīmoliem, kas lepojas ar oriģinālu dizainu un labu kvalitāti, tāpēc esam pārliecināti, ka noteikti piemeklēsi savam stilam atbilstošāko variantu. Ja tomēr nepieciešama neliela palīdzība, vēlamies sniegt pāris ieteikumus tunikas izvēlē.

Siltajās vasaras dienās labi izskatīsies garāka tunika, no var nēsāt kā kleitu kopā ar sandalēm vai īsiem šortiņiem. Izskatu lieliski papildinās modīga rokassomiņa, plāna šalle, matu lente un tavas mīļākās rotaslietas. Savukārt gada aukstajā sezonā lieti noderēs tunika, ko var labi saskaņot ar džinsiem, šaurām biksēm vai legingiem un zābakiem. Smalkākam, formālākam izskatam iesakām izvēlēties apspīlētas bikses vai legingus, garus zābakus un tuniku, taču brīvākam ielas stilam tā saskanēs ar masīviem šņorzābakiem un džinsiem vai ādas legingiem. Papildu siltumam vari pievienot garāku adītu jaku. Izsmalcinātam stilam izvēlies tuniku ar lielāku izgriezumu, kas atsegs kakla daļu, un kādu mirdzošu kaklarotu. Tāpat stila papildināšanai vari izmantot auskarus, aproces, pulksteņus un dažādus citus aksesuārus.

Noderīga svētku dienās

Kurš teicis, ka tunika var būt tikai ikdienišķa? Pareiza stila, piegriezuma un krāsas tunika var būt arī galvenā sastāvdaļa brīnišķīgam svētku tērpam. Dodoties uz viesībām, vakariņām, ballīti vai kādu citu saviesīgu pasākumu, izvēlies garāku, brīvi krītošu tuniku, mazu rokassomiņu un augstpapēžu kurpes. Šādu izskatu lieliski papildinās pērļu vai kāda cita uzkrītoša kaklarota, rokassprādze un auskari.

Gada siltajā laikā, kad ķermeni rotā burvīgs iedegums, skaisti izskatīsies dažādas gaišu toņu un sarkanas tunikas, ko papildināt ar vasarīgām, košām augstpapēžu kurpēm un kičīgu pleca somiņu vai klaču. Taču vēsākā laikā, kad pasākumi notiek iekštelpās un ādas krāsa paliek nedaudz bālāka, iesakām melnas vai dažādu tumšo toņu tunikas ar interesantu auduma faktūru vai rakstiem. Izskatu labi papildinās plānās zeķbikses un slēgtas augstpapēžu kurpes, kā arī aksesuāri. Izvēloties atbilstošo tunikas krāsu, iesakām izvairīties no toņiem, kas tieši sakrīt ar tavu ādas krāsu, tā vietā izvēloties toni, kas patīkami izceļ acu vai matu krāsu.