Peldkostīmi sievietēm

Populārākie filtri
Produktu skaits: 826

Peldkostīmi sievietēm atbrīvos tavu iekšējo nāriņu

Peldes ir jautras un veselīgas, taču, lai tās pilnvērtīgi izbaudītu, ir nepieciešams piemērots peldkostīms. Atkarībā no tā, cik intensīvas aktivitātes ir paredzētas, iespējams izvēlēties arī peldtērpa fasonu. Sērfošanai vai citiem ekstrēmajiem ūdens sporta veidiem piemēroti būs nosedzošāki modeļi ar platām lencēm vai pat piedurknēm, kas sniegs nepieciešamo atbalstu, savukārt mierīgai peldei ezerā derēs ar rišām rotāts modelis uz šaurām lencēm.

Ja tev aktuāla ir apņemšanās siltajā sezonā vairāk peldēties vai arī regulāri doties uz baseinu, tad labs pirmais solis ir tam nepieciešamā ekipējuma sagatavošana. Pie mums, Zalando internetveikalā, ir iespējams ienirt dažādu zīmolu daudzveidīgajā piedāvājumā, lai, gluži kā ar dzelmē atrastu pērli, izpeldētu laukā ar savu ideālo peldkostīma modeli rokās.

Viendaļīgie jeb kopējie peldkostīmi nozīmē vairāk vietas stilam

Jo vairāk materiāla peldtērpam ir atvēlēts, jo lielāku laukumu tas paredz ekspresīvām apdrukām, dekoratīviem elementiem un koķetiem izgriezumiem. Tieši tāpēc viendaļīgie jeb kopējie sieviešu peldkostīmi ir īpaši piemēroti sava stila demonstrēšanai pludmalē vai pie baseina.

Ziedu un dzīvnieku raksti vienmēr raisīs asociācijas ar džungļiem, radot eksotisku noskaņu. Savukārt melnbalta klasika vienlīdz labi iederēsies visās vidēs, turklāt tai būs viegli pieskaņot arī cepuri, iešļūcenes un somu.

Tāpat dizaineri labprāt izgrezno sieviešu peldtērpu modeļus ar dekoratīviem aksesuāriem, piemēram, aukliņām vai jostiņām. Vērts arī aplūkot dažādos kakla izgriezumu veidus, kas var būt gan dziļāks, gan seklāks V veida, gan noapaļotas vai sirdsveida formas, un izvēlēties to, kas līdzinās zoda formai, jo tieši tā vislabāk iespējams izcelt sejas pantus.

Rūpes par peldkostīmu palīdz tam kalpot ilgāk

Pēc peldes vienmēr ir svarīgi peldtērpu kārtīgi izskalot tīrā ūdenī un ļaut tam izžūt. Vislabāk peldkostīmu žāvēt, izgrieztu uz otru pusi, lai saules staros neizbalotu krāsa. Arī hlorēts ūdens liek audumam ātrāk zaudēt sākotnējo izskatu, tāpēc pēc baseina skalošana jāveic obligāti.

Visatbilstošāk peldkostīmu ir mazgāt ar rokām, bet, ja to dara veļasmašīnā, tad apģērba gabals jāieliek delikātai veļai paredzētā mazgāšanas maisiņā un jāizmanto saudzējošs režīms un mazgāšanas līdzeklis. Ideāli, ja garderobē ir vairāki peldkostīmi, jo tad tos var pārmaiņus izmantot peldēm, ļaujot tiem kalpot ilgāk.