Koriģējošs apģērbs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 504

Izcel sava ķermeņa skaistās aprises ar koriģējošo veļu

To, cik liela nozīme ikdienā ir apakšveļai, zina katra sieviete. Šķietami maza detaļa no visa koptēla, bet tā spēj mainīt tik daudz ko. Gluži kā sievietes slepenais ierocis, kas paslēpies zem visām drēbju kārtām. Pašsaprotami, ka tik nozīmīgai apģērba sastāvdaļai jābūt gan funkcionālai, gan izskatīgai. Apakšveļa var nodrošināt komfortu, atbalstu, pildīt dekoratīvas funkcijas vai arī koriģēt ķermeņa formas.

Koriģējošā veļa ir iecienīta sieviešu vidū jau no seniem laikiem. Agrāk sievietes vispār neizgāja sabiedrībā bez korsetēm. Tomēr mūsdienās koriģējošā apakšveļa ir ļoti attīstījusies un kļuvusi daudz ērtāka un ādai patīkamāka. Tā lieliski izceļ un pieslīpē ķermeņa skaistās aprises un aizvien ir patīkama valkāšanai.

Sarkanā paklāja cienīgs siluets

Koriģējošā veļa ir īstā izvēle, ja plāno uzvilkt augumam pieguļošu kleitu, zīmuļveida svārkus vai savas visciešākās bikses. Ar šādu apakšveļas izvēli vari būt droša, ka izskatīsies lieliski. Pat uz Holivudas sarkanā paklāja perfektais siluets tiek panākts ar koriģējošās veļas palīdzību. Agrāk valdīja uzskats, ka tāda apakšveļa nav seksīga, bet nu ir laiks atzīt, ka tā nav taisnība. Visseksīgākie tērpi ir paredzēti lietošanai kopā tieši ar koriģējošo veļu.

Bonuss šādai apakšveļas izvēlei ir tas, ka vari nesatraukties par šuvēm un citām “līnijām”, kuras spiestos cauri tērpam. Koriģējošā veļa visbiežāk ir veidota bezvīļu tehnikā. Savukārt, ja vīles tomēr ir iestrādātas, tad tās ir pārdomātas un izvietotas tā, lai netraucētu nēsāt apģērbu.

Koriģējošā veļa dažādām gaumēm un vajadzībām

Izvēloties koriģējošo apakšveļu, ir jāņem vērā konkrētā vajadzība – koriģēt vēderu, gurnus, dibenu, augšstilbus vai vairākas no šīm zonām. Attiecīgi, kad zini, kāds ir tavs mērķis, vari izvēlēties tīkamāko modeli. Zalando piedāvājumā koriģējošajai veļai ir pieejami dažādi veidi, no korsetēm, topiņiem un šortiņiem līdz pat svārkiem, kleitām un kombinezoniem. Kā arī ir pieejamas vairākas krāsu variācijas. Vari izvēlēties miesas krāsas apakšveļu vai tumšākus risinājumus melnos un pelēkos toņos. Savukārt, ja meklē kaut ko sievišķīgāku, tad piedāvājumā ir maigi rozā, violetie toņi un arī citas krāsas.

Koriģējošā apakšveļa ir ļoti noderīgs garderobes papildinājums, lai tu justos ērti un pārliecināti par sevi jebkurā apģērbā. Palutini sevi biežāk ar mīļākajiem piegulošajiem apģērbiem. Ar koriģējošo apakšveļu vari būt droša, ka atspulgs spogulī tevi vienmēr iepriecinās.