Kokteiļkleitas

Populārākie filtri
Produktu skaits: 3072

Kokteiļkleitas, kas liek elpai aizrauties

Kokteiļkleitas nav mūsu ikdienas apģērbs, tās tiek izvilktas no skapja īpašiem notikumiem. Un īpaši notikumi ir pelnījuši, ka tajos velk ko elpu aizraujošu. Vienalga vai tās ir kāzas, izlaidums, dzimšanas diena, kāzu jubileja vai jebkurš cits notikums, kam ir nozīme tavā dzīvē, – Zalando atradīsi tam pasakainu kleitu. Nebaidies izcelties un spīdēt spoži kā zvaigzne. Tieši tam arī kokteiļkleitas ir domātas, lai izskatītos fantastiski un šī nakts paliktu atmiņā uz visu dzīvi. Zalando klāstā atradīsi vienkrāsainas, ar spīdumiem, ar rakstiem, ar akmentiņiem, kā arī dažādos garumos, lai atbilstu ikvienas gaumei. Apžilbini ar savu izskatu ikvienu un paliec spilgtā atmiņā.

Piedāvājumā atradīsi neskaitāmus zīmolus dažādās cenu kategorijās. Tev nav jāsamierinās ar vienu standarta piegriezumu, noteikti spēsi atrast to, kas piestāv tieši tev. Izmēģini visdažādākos stilus un atļaujies ko tādu, ko nekad neiedomātos uzvilkt. Ballītes un lieli dzīves notikumi ir tie, kas ļauj būt trakulīgai un izkāpt no ierastajiem rāmjiem. Arī esot nedaudz ekstravagantai, ir iespējams saglabāt eleganci.

Kleita, kas ātri iekaroja sirdis

Tagad ir grūti to iedomāties, bet vēl pavisam nesen sievietei ierasties pasākumā vienai, bez vīrieša un turklāt vēl dzert bija neparasti, pat nepiedienīgi un tā varēja izpelnīties vispārēju nosodījumu. Tikai 20. gadsimta sākumā sievietes loma sabiedrībā sāka mainīties un līdz ar to arī parādījās kokteiļkleitas. Mūsdienās nav nekas neparasts, ka sieviete izklaidējas viena pati.

Lai gan kokteiļu ballītes radās Amerikā, kokteiļkleitas, kādas pazīstam tagad, radīja franču dizaineri. Līdz tam brīdim amerikānietes uz visiem pasākumiem vilka mugurā ļoti stīvas un formālas kleitas. Savukārt franč i tās padarīja brīvākas, jautrākas un vieglākas. Kokteiļu ballītes nav oficiāli pasākumi, tas ir elegants veids vieglai izklaidei. Arī kleitai tas ir jāatspoguļo. Gandrīz visi noteikti zina mazo melno kleitiņu – tā ir klasiska kokteiļkleita, ko iespējams izrotāt ar dažādiem aksesuāriem un interesantiem apaviem.

Elegance un jautrība vienā kleitā

Kokteiļkleitas ir domātas jautriem pasākumiem, un noteikti nebaidies izkāpt no komforta zonas. Tomēr, ja tev sirdij tuvāka ir mazā melnā kleitiņa vai jebkuras citas krāsas versija, tad apdomā, kādus aksesuārus tai pievienosi. Tu vari atstāt iespaidu ar spīguļiem vai spalvām klātu kleitu, bet tad izvēlies neuzkrītošus auskarus vai rokassprādzi, vai kaklarotu un neuzkrītošus apavus. Savukārt, ja izvēlies vienkrāsainu un eleganta piegriezuma, tad rūpīgi apdomā, kā izcelt kleitas vienkāršību un reizē ar to paspīdēt. Šeit tev arī talkā nāks visdažādākie aksesuāri. Tā kā pati kleita būs neuzkrītoša, tad papildini savu tēlu ar žilbinošiem auskariem vai jebkuru citu rotaslietu. Galvenais ir nepārcensties, jo kokteiļvakars nav pieņemšana pie karalienes. Tāpēc pilnībā pietiks ar apaviem, kas izceļas, vai tikai kaklarotu. Tu vēlies saglabāt eleganci un jautrību līdzsvarā.

Kad apskatīsi Zalando piedāvājumu, sapratīsi, ka nav nemaz tik viegli izvēlēties no visām skaistajām kokteiļkleitām. Svarīgi ir saprast, ka visbiežāk šādas kleitas netiek pirktas vienam pasākumam. Tāpēc pirmajā vietā ir jābūt kvalitātei un dizainam, kas izskatīsies labi arī pēc gada vai pieciem. Vienkārša un kvalitatīva kleita tev varēs stāvēt skapī gadiem, un to uzvilkt varēsi uz dažādiem pasākumiem. Atliek tikai atrast piemērotus aksesuārus, un katru reizi iegūsi nedaudz citādāku tēlu. Protams, ja gaidāmais notikums ir kaut kas tik īpašs, kā vairs nekad dzīvē nebūs, tad noteikti ir vērts iegādāties kaut ko traku un atmiņā paliekošu.