Bodiji un komplekti sievietēm

Populārākie filtri
Produktu skaits: 542

Bodiji svētkiem, darbam un mājām

Bodijs ir viens no tiem apģērba gabaliem, kas var kalpot dažādiem dzīves gadījumiem. Nav tāda apģērba gabala, ko nevarētu vilkt kopā ar bodiju. To var vilkt gan pie biksēm, gan svārkiem, gan šortiem. Tāpat tie ir pieejami tik dažādos stilos un veidos, ka noteikti Zalando klāstā atradīsi sev vajadzīgo. Tuvojas kāds svinīgs pasākums? Pie mums atradīsi dažādas versijas no samta, ar rotājumiem un spīdumiem. Vēlies justies pievilcīgi arī mājās? Arī mājai piemērotus pie mums atradīsi neskaitāmos veidos.

Vēlies atvieglot savu ikdienu, valkājot apģērbu, kas nemet krunkas, uzvelkot bikses vai svārkus? Mums ir bodiji visdažādākajās krāsās un dažādiem piedurkņu garumiem. Apskatot Zalando piedāvājumu, pamanīsi, ka ir tādi, kam ir garās piedurknes, ir 3/4, īsas piedurknes un tādi, kam to nav vispār. Tādējādi mūsu piedāvājumā spēsi atrast bodijus visiem dzīves gadījumiem un vajadzībām.

Katram augumam piemērots

Nav noslēpums, ka ikviens ķermenis atšķiras no citiem. Nav divu vienādu augumu. Mode mūsdienās neaizmirst, ka sievietes mēdz būt garākas un īsākas, mazākas un lielākas. Ikviena ir pelnījusi izskatīties lieliski, tieši tāpēc Zalando piedāvā ikvienam augumam piemērotus bodijus. Tev atliek tikai atlasīt pēc kritērijiem – garš augums, smalks augums, plus izmērs, un pat ja esi bērniņa gaidībās, tad arī priekš tevis mums ir viss vajadzīgais. Ja tev ir svarīgs materiāls, no kā ir izgatavots bodijs, tad arī pēc tā vari atlasīt konkrētus modeļus. Zalando rūpējas, lai ikvienam būtu pieejama liela izvēle, un arī aicina izvēlēties ilgtspējīgu apģērbu.

Kā izvēlēties sev atbilstošu?

Interesanti, bet neviens nezina, kas izgudroja bodiju un tieši no kurienes tas ir radies. Tiek pieņemts, ka iedvesma nākusi no dejotāju tērpiem. Tomēr pirmo reizi dienas gaismu tas ir ieraudzīja vien 20. gadsimta 50. gados un kopš tā laika ieguvis arvien lielāku popularitāti. Lai izvēlētos sev atbilstošu bodiju, ir jāzina trīs lietas. Pirmkārt, garums. Ir svarīgi, lai tas cieši pieguļ tavam ķermenim, bet lai negriež ne plecos, ne arī lejasdaļā. Kā vislabāk pārliecināties par to, ka garums ir īstais? Uzvelc un apsēdies. Ja šis apģ ērba gabals iegriežas tavā ādā un jau sāk radīt diskomfortu – tas tev ir par īsu. Savukārt, ja tas met krokas un nepieguļ cieši, tas ir par garu.

Otrkārt, krūšu apkārtmērs. Ir svarīgi, lai, uzvelkot bodiju, nav brīvas vietas starp pakrūti un audumu. Bodijam ir jāpieguļ, nevis jābūt stingri nospriegotam. Treškārt, dibens. Tev ir jāsaprot, cik tu vēlies nosegt dibenu, un bodijs nedrīkst griezt ādā. Vislabāk ir izvēlēties modeli ar stringu versiju, jo tas arī pasargās no tā, ka audums izspieža s zem biksēm.