Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 718
Seko saviem mīļākajiem zīmoliem
To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Roxy – sieviešu mode aktīvam dzīves stilam

Roxy apvieno funkcionalitāti un modi, lai piedāvātu apģērbu aktīvā dzīves stila piekritējām. Tā ir kompānija, kurai ir svarīga kvalitāte, tādēļ tā piedāvā preces, kas izstrādātas ar īpašām tehnoloģijām, kas nodrošina, ka gan ziemā, gan vasarā varēsi nodarboties ar saviem mīļākajiem sporta veidiem, neuztraucoties par aukstumu un slapjumu.

Roxy piedāvājumā atradīsi dažādus specifiskus apģērbus snovborda un ūdenssporta cienītājām, bet arī apavus un apģērbu ikdienai. Ieskaties Zalando mājaslapā, lai jau laicīgi sagatavotos gan ziemas, gan vasaras sezonai.

Sagatavojies ziemas un vasaras priekiem

Ziema nav tikai tumšas un drūmas dienas, ko pavadīt iekštelpās, gaidot vasaru. Ja esi silti saģērbusies, dodies jaunos piedzīvojumos un izpēti, cik dzīve var būt krāsaina arī aukstākajā gadalaikā. Izvēlies kādu no Roxy jakām, mēteļiem, sniega biksēm un kostīmiem un dodies izbaudīt ziemas priekus. Piedāvājumā atradīsi gan specializētu inventāru, ja nodarbojies ar snovbordu, gan arī tērpus ikdienai, lai vari aukstās dienas pavadīt, esot ārā.

Roxy piedāvā arī dažādus džemperus, siltos kreklus un legingus, ko vari pavilkt zem sniega biksēm, ja gatavojies īpaši aukstām dienām. Apskati Roxy piedāvājumu un sagatavojies izbaudīt ziemas sezonu neatkarīgi no tā, kādus laikapstākļus sola.

Bet, ja labprātāk nodarbojies ar vasaras sporta veidiem, Roxy piedāvājumā atradīsi arī dažādas drēbes siltajai sezonai. Ja esi iemīļojusi dienas pavadīt pie jūras, noteikti apskati dažādo peldkostīmu un baseina čību izlasi. Ar Roxy varēsi arī sagatavoties ķert viļņus, jo atradīsi peldkostīmus un aizsargvestes sērfošanai un citiem ūdens sporta veidiem.

Kaut arī Roxy ir zināma kā sporta apģērbu kompānija, tā piedāvā arī drēbes ikdienai. Atradīsi raibas kleitas un krāsainus kreklus, kas noteikti liks tev justies enerģijas pilnai un gatavai tvert sauli. Sagatavojies vasarai ar Roxy un izbaudi silto laiku gan ikdienā, gan sportojot.

Sporto, izskatoties neatvairāmi

Ja neesi vēl izmēģinājusi braukt ar sniega dēli, varbūt beidzot ir pienācis īstais laiks, jo tagad vari to darīt, izskatoties īpaši stilīgi. Sakomplektē pilnu tēlu no Roxy piedāvājuma un izskaties satriecoši, pat ja tika mācies un neesi pārliecināta par savām dēļošanas spējām. Krāsaina jaka noteikti liks tev ne tikai izcelties, bet arī justies pacilāti, jo zināsi, ka izskaties lieliski. Turklāt vilkt krāsainas drēbes uz kalna ir arī funkcionāli, jo tevi vieglāk pamanīs, pat ja ir slikti laikapstākļi un migla.

Arī individuālajiem ūdenssportiem Roxy piedāvā īpaša dizaina kostīmus. Vasara ir īstais laiks, lai vilktu krāsainas drēbes, tādēļ izvēlies kādu no raibajiem peldkostīmiem, un tu noteikti izskatīsies satriecoši.

Roxy piedāvā preces gan vasarai, gan ziemai, kas ir ne tikai funkcionālas, bet arī stilīgas. Ar Roxy tu izskatīsies lieliski – sagatavojies jau laicīgi un izbaudi aktīvo dzīves stilu.