Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 195
Seko saviem mīļākajiem zīmoliem
To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Pavement apavu valdzinājums

Šis dāņu apavu zīmols sevi veiksmīgi pozicionē kā kvalitatīvu un dizainiski pievilcīgu apavu ražotāju. Viens no uzņēmuma principiem – augsta kvalitāte un perfekti nostrādātas detaļas, kas ir būtiski arī mūsu klientiem.

Pavement ir salīdzinoši jauns spēlētājs apavu tirgū, jo sevi pieteicis 2010. gadā. Zīmols lepojas ar apaviem, kas tiek ražoti no izcilas kvalitātes ādas un kuru dizains ir slīpēts līdz pilnībai, piešķirot tam īpašas detaļas un akcentus.

Bezkompromisa tiekšanās uz pilnību ir viens no šo apavu radītāju principiem. Un tieši tas ir iemesls, kāpēc Pavement izvēlas tie, kas vēlas īpaši papildināt savu unikālo stilu ar ko neredzētu apavu dizainā.

Viena paaudze zīmola vēsturē

Lai gan Pavement apavu manufaktūra nav uzskatāma par senu un tradīcijām bagātu uzņēmumu, tas savam produkta radīšanas procesam piegājis ar pilnu atbildību. Katra kolekcija pauž pilsētniecisku un ziemeļniecisku vēstījumu, tās visas ir īpašas un neatkārtojamas.

Zīmols ar milzu atbildību ir izvēlējies apavu izejmateriālu piegādātājus, kas ir Portugāle un Spānija – valstis, kas zina, ko nozīmē pamatīgums un perfekta kvalitāte. Šī īpašā kvalitātes un stila apvienojuma izjūta ir Pavement paaudzes veiksmes pamatā.

Ikviens dizains ir smalks roku darbs, kas nodrošina īpašu pietāti pret materiālu un sapratni par funkcionalitāti un ērtumu. Šo apavu radītāji aicina spert pirmo soli un doties ielās!

Atpazīstams dizains un stils

Ļaujies mirklim un izbaudi visu zīmola apavu klāstu! Uzreiz manāms, ka tu neskaties uz ierastiem masu kolekciju paraugiem. Ļoti zīmīgs un raksturīgs šo apavu izskats noteikti un bez šaubām izcels tavu personību.

Pavement piedāvā apavus, sākot no vieglām sandalēm un iešļūcenēm, beidzot ar smalkiem vai robustiem zābakiem, kas piemērosies tavām vēlmēm un vajadzībām. Ar šiem apaviem tu noteikti tiksi pamanīts!

Izvēloties jebkurus no apaviem, tavs solis būs viegls un patīkams! Apziņa, ka tavas kājas ieautas ar rokām darinātos apavos, liks galvu pacelt augstāk un lepni spert soli savās ikdienas gaitās. Ar īstajiem apaviem tu noteikti sasniegsi savus mērķus, turklāt pamanoties būt oriģināls un stilīgs!