Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 240

Mini Rodini zina, kādam jābūt bērnu apģērbam

Mini Rodini ir unikāls un brīnišķīgs bērnu modes zīmols. Tas ir dibināts 2006. gadā Stokholmā. Zīmola radītāja ir Kasandra Rodina. Šobrīd ļoti veiksmīgais uzņēmums sākās Kasandras dzīvoklī. Pirmās kolekcijas tapa un tika uzglabātas tur. Pavisam drīz tas pārcēlās no dzīvokļa uz savām pirmajām veikala telpām turpat Stokholmā.

Zīmols Mini Rodini uzskata, ka ir ļoti būtiski piedāvāt bērniem apģērbu, kas sakrīt ar viņu personību un raksturu. Tieši tādēļ zīmols piedāvā rotaļīgus un dzīvespriecīgus dizainus. Tādus, lai vecākiem būtu prieks tos iegādāties saviem bērniem, savukārt pašiem bērniem būtu prieks tos nēsāt kaut katru dienu.

Rotaļīgas krāsas un apdrukas vienmēr ir laba ideja

Bērnu raksturs un uzvedība ir īpaša. Tā noteikti atšķiras no tā, kā uzvedas pieaugušie. Tieši tādēļ bērniem piestāv apģērbi un aksesuāri, kas ir radīti tieši viņu dzīvesveidam. To piedāvā zīmols Mini Rodini. Viņu sortimentā ir daudz krāsu, apdruku un ilustrāciju. Mini Rodini ļoti drosmīgi un daudzveidīgi izpaužas ar krāsām. Kolekcijās ir izmantotas gan košas un pārliecinošas krāsu paletes, gan mierīgie toņi.

Runājot par siluetiem un piegriezumiem, Mini Rodini prot spēlēties arī ar tiem. Apģērbi ir ļoti mūsdienīgi un atbilstoši aktuālajiem trendiem. Tomēr zīmols prot saglabāt rotaļīgumu un vieglumu it visās detaļās. Silueti ir īpaši pārdomāti un piemēroti bērniem, lai viņi izskatītos brīnišķīgi un justos pavisam ērti.

Zīmols Mini Rodini piedāvā kvalitatīvu un radošu modi

Vecāki vienmēr vēlas pašu labāko saviem bērniem, tādēļ zīmols Mini Rodini to arī piedāvā. Augstas kvalitātes izstrādājumi, no izturīgiem un patīkamiem materiāliem. Zīmols īpašu uzmanību pievērš, lai ražošana notiktu ētiski un dabai draudzīgi, tādēļ viņu kolekcijas arī ir tik draudzīgas bērniem.

Ja vēlies savu mazo ģērbt jautrās un rotaļīgās drēbēs, tad ienāc Zalando interneta veikalā un atklāj Mini Rodini kolekcijas. Nav šaubu, ka šis apģērbs piestāvēs ne tikai tava bērna raksturam, enerģijai un noskaņojumam, bet arī radošajām izpausmēm. Tajā ir tik daudz prieka iestrādāts. Apskati kolekcijas un pārliecinies pats.