Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 104
Seko saviem mīļākajiem zīmoliem
To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Olimpiskā zelta iedvesmoti sasniegumi ar Kari Traa

Kari Traa ir ļoti spēcīgs sporta apģērbu zīmols. Tā dibinātāja Kari Traa ir izbijusi profesionāla brīvā stila slēpotāja. Viņas sportistes karjera bija panākumiem pilna, un lielākais sasniegums – olimpiskais zelts. Kad Kari aktīvi trenējās un sportoja profesionālā līmenī, tad brīvā stila slēpošanā bija maz sieviešu. Līdz ar to apģērbs un ekipējums bija paredzēts tikai vīriešiem. Kari saprata, ka viņai ir iespēja šo situāciju mainīt.

Ārpus treniņiem un sacensībām zīmola dibinātāja ļoti izbaudīja adīšanu un tamborēšanu. Tas bija viņas hobijs. Tā kā sponsoru dotais slēpošanas apģērbs un arī cepures bija piemērotas vīriešiem, tad sportiste nolēma pati sev radīt cepures treniņiem un sacensībām. Tā viņa panāca, ka tās viņai perfekti der un netraucē slodzes laikā. Ātri vien viņas draugi un citi slēpotāji ievēroja košās un sievišķīgās cepures. Tā aizsākās Kari Traa zīmols.

Sievietēm piemērots sporta apģērbs

Ar laiku sportiste un uzņēmēja saprata, ka viņas zīmolam ir milzīgs potenciāls attīstīties, radot sievietēm piemērotus sporta tērpus. Zīmols Kari Traa neapstājās tikai pie slēpošanas apģērba radīšanas. Sports, kustība un sieviešu iedrošināšana panākumiem ir zīmola dzinējspēks. Līdz ar to uzņēmums piedāvā apģērbu visādām sportiskajām aktivitātēm. Šobrīd zīmols Kari Traa ieņem nozīmīgu lomu kopējā sporta apģērbu nozarē.

Kari Traa specializējas tieši sieviešu sporta apģērba radīšanā, tādēļ zīmolam ir būtiski radīt sievišķīgus dizainus. Piedāvājumā atradīsi kvalitatīvus izstrādājumus no augstas kvalitātes materiāliem, ar lielu fokusu uz dizainu. Katra detaļa ir pārdomāta, noslīpēta un vajadzīga. Katrs izstrādājums iedrošina gan būt sievišķīgai, gan sasniegt savus mērķus.

Zīmols Kari Traa iedvesmo

Zīmols Kari Traa patiesībā ir spēris vēl vienu soli tālāk par apģērbu radīšanu. Lai iedrošinātu sievietes pievērsties brīvā stila kalnu slēpošanai profesionālā līmenī, Kari Traa ir izveidojusi īpašu slēpošanas komandu. Tajā pati dibinātāja apmāca jaunas un talantīgas sievietes slēpošanā.

Iedvesmojies saviem sportiskajiem sasniegumiem no pašiem labākajiem. Ienāc Zalando un atklāj kvalitatīvu un sievišķīgu sporta apģērbu piedāvājumu no zīmola Kari Traa. Neviens mērķis nav pārāk liels vai nesasniedzams, tādēļ uzdrošinies īstenot savu.