Populārākie filtri

John Richmond apvieno rokmūziku un modi

John Richmond ir ļoti neparasts zīmols. Tā dibinātājs un dizainers atzīst, ka modi ir iemācījies no saviem jaunības mūzikas elkiem. John Richmond ir ciešas attiecības ar rokmūziku. Tā ir iedvesma viņa kolekcijās. Kā arī nereti rokmūziķi ir viņa dizaina valkātāji.

Interesanti, ka mūsdienās nav iedomājama ne mode bez mūzikas, ne mūzika bez modes. Tās abas ir cieši savijušās popkultūras ietekmē. Bet arī citiem žanriem ir izteikta savstarpēji cieša saikne starp mūziku un modi. Viens no populārākajiem un zināmākajiem vārdiem, kas lieliski izprot šo abu mākslu savienību, ir John Richmond.

Mūzikas iedvesmoti dizaini

Mūzikai un modei patiesībā ir diezgan daudz līdzību. Tās abas ir liela daļa no personības. Tās abas spēj komunicēt ar apkārtējiem, pat nepasakot nevienu vārdu. Tās palīdz izprast un izzināt sevi. Tās mainās līdz ar laiku un aktualitātēm, bet galvenais, kas tās ietekmē, ir personības attīstība.

John Richmond dizaini ir daudz reizes bijuši uz lielās skatuves starmešu gaismās vai uz sarkanā paklāja. Zīmola dizaini ir tik unikāli, piesātināti un enerģiski, ka tie lieliski izskatās rokmūzikas zvaigznēm. Spēcīgām personībām ir nepieciešami pamatīgi tērpi ar attieksmi.

Ar zīmolu John Richmond gan uz skatuves, gan ikdienas gaitās

Nevajag sabīties – zīmola John Richmond apģērbi nav tikai skatuves tērpi. Tie ir arī ļoti drosmīga un pārliecinoša izvēle jebkuram citam notikumam un pat ikdienai. Sortiments galvenokārt tiek veidots no izteiksmīgiem un izteikti stilīgiem apģērbiem. Tiem visbiežāk ir neparasts siluets, traka detaļu izvēle vai aci piesaistoši krāsu vai apdruku akcenti.

Tā kā visam ir jābūt balansā, tad John Richmond kolekcijās tiek iekļauti arī ikdienišķāki izstrādājumi. Lai ļautu kaut kam trakam un spilgtam izcelties, ir jābūt arī pamata apģērbam, kas kontrastē. Piemēram, zīmola piedāvājumā atradīsi melnus T kreklus, džemperus vai bomber stila jakas. Tomēr arī tiem būs kāda odziņa, kas atklāj John Richmond dizainam raksturīgo pieeju.

Drosmīgo zīmola kolekciju meklē Zalando interneta veikalā. Esi drosmīgs un ļaujies enerģiskam, nedaudz trakam stilam ar John Richmond. Ienāc un atrodi kaut ko jaunu un pārsteidzošu savai garderobei.