Katalogs

Populārākie filtri

Pretī piedzīvojumiem ar ION

Sporta aktivitātes dabā vienmēr ir kā piedzīvojums, sevišķi, ja aizraujies ar kalnu velobraukšanu. Tā ir maksimāla koncentrēšanās, izaicinājums un adrenalīna deva, kas ļauj tev justies kā uzvarētājam. Piemērots apģērbs ir daļa no šā piedzīvojuma. Zalando zina, ka tu vēlies justies brīvi un ērti, tāpēc arī iekļāvām savā piedāvājumā ION sporta apģērbu.

Zīmolu veidojuši tādi paši brīvdomātāji kā tu. ION veiksmes stāsts aizsākās ar ūdenssportam piemērota ekipējuma ražošanu. Laika gaitā zīmols pievērsās arī velosportam. Rezultātā tika radīts apģērbs un aprīkojums, kas palīdz tādiem kā tev labāk izpausties iecienītajās sporta aktivitātēs.

Zalando interneta veikalā iespējams iegādāties sporta apģērbu, kas ļaus tev maksimāli izbaudīt braucienus ar kalnu velosipēdu . Atsevišķus modeļus, piemēram, T kreklus, varēsi valkāt arī citās nodarbēs svaigā gaisā. Pieejami modeļi gan sievietēm, gan vīriešiem.

Modernas apģērba ražošanas tehnoloģijas un materiāli labākam sniegumam

ION ražošanā izmanto tehnoloģijas, pateicoties kurām apģērbs ir viegls, elpojošs un ātri žūstošs. Zīmols saprot katra kalnu velosipēdista vajadzības. Piemēram, piedāvājums “enduro/downhill” disciplīnas cienītājiem būs ne tikai viegls, bet arī izturīgs, savukārt “downhill/freeride” – īpaši funkcionāls, lai tev būtu vieglāk īstenot plānotos lēcienus un trikus.

Kalnu velosipēdistiem jābūt gataviem saskarties ar dažādiem laika apstākļiem un vidi. Var gadīties ne tikai saulainas, bet arī lietainas un vējainas dienas, nemaz nerunājot par putekļainajiem, šķēršļotajiem un reizēm dubļainajiem ceļiem. Tieši tāpēc apģērbs un ekipējums veidots tā, lai ikvienā situācijā tu netraucēti varētu sasniegt savus mērķus, turklāt vienlaikus izskatīties arī stilīgs.

Kvalitāte un stils, kas iet kopsolī ar sasniegumiem

ION saprot, cik lielā mērā stils var palīdzēt tev justies pārliecinošāk. Tas ir kā papildu enerģijas lādiņš pirms kārtējā velobrauciena. Šī zīmola apģērba krāsas ļaus tev parādīt citiem, kas tu patiesībā esi. Drosmīgie un dumpinieciskie noteikti izvēlēsies spilgtas krāsas, savukārt tie, uz kuriem var attiecināt teicienu par klusajiem ūdeņiem, kas ir visdziļākie, noteikti valkās ko tumšāku vai tuvāku dabas toņiem. Tas viss ir atrodams Zalando.

ION veidotāji arī paši ir kalnu velosipēdu entuziasti, tāpēc vislabāk zina, kas tev ir nepieciešams, sākot ar ērtiem šortiem un beidzot ar dažāda garuma topiem un krekliņiem. Apģērbu ir testējuši īsti šī sporta veida piekritēji, tāpēc par kvalitāti un funkcionalitāti vari nešaubīties.