Populārākie filtri
Produktu skaits: 1238
Seko saviem mīļākajiem zīmoliem
To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Pludmales noskaņās ar Hollister Co.

Silta, saulaina diena, tuvumā skan jūras viļņu šalkoņa un apkārt atpūšas dažādi cilvēki. Tā ir aina, ko vēlas tev iedvest Hollister Co. Apģērbs, kas iedvesmojies no sērfošanas dzīvesveida un ļauj atdzīvināt savu stilu ar krāsām un rakstiem. Zalando piedāvājumā atradīsi gan šortus, gan svārkus, gan kleitas, gan jakas. Visu nepieciešamo no Hollister Co., lai to varētu valkāt ik dienas.

No idejas līdz pasaules slavai

Hollister Co. lielākajai daļai sabiedrības ir zināms kā pasaulslavens zīmols, ko bieži var redzēt arī dažādās filmās. Reti kurš zina, ka patiesībā šis uzņēmums ir daļa no lielākas modes grupas Abercrombie & FitchCo., kas arī ir ļoti labi zināms zīmols. Hollister Co. radies 2000. gadā, lai gan mārketinga nolūkos tā dibināšanas stāsts ir nedaudz citādāks. To esot radījis Džons Holisters vecākais, kam patika ceļot un kas beidzot atrada ideālo dzīves vietuKalifornijā un 1922. gadā nodibināja savu zīmolu. Tā nav taisnība, taču patiesi izklausās aizraujošāk par realitāti. Hollister Co. mērķauditorija sākotnēji bija jaunieši, taču gadu gaitā kolekcijās ir iekļauti arī modeļi, kas uzrunā pieaugušos un veido lielisku pamata garderobi. Panākumi ir tik milzīgi, ka uzņēmums ir viens no top 5 jauniešu zīmoliem pasaulē.

Hollister Co. zīmols, kas dara vairāk

Lieliskie panākumi pasaulē savā ziņā uzliek pienākumu darīt vairāk nekā tikai pārdot produkciju. Hollister Co. ir radījis vairākas iniciatīvas, kas palīdz tieši jauniešiem. Tiek atbalstītas organizācijas, pasākumi, kas palīdz jauniešiem tikt galā grūtās situācijās, māca praktiskas dzīves iemaņas. Tāpat ir izveidota aplāde, kur jaunieši var izteikt viedokli par sev aktuālām tēmām un problēmām. Tas vēl nav viss, Hollister Co. zīmols atbalsta organizācijas, kas iestājas par vienlīdzību, un to ievēro arī paši savā uzņēmumā. Domājot par ilgtspējību, zīmols pamazām maina ražošanas veidu un arvien vairāk izmanto pārstrādātus materiālus, godīgi iegūtu kokvilnu, izmanto dabai draudzīgus materiālus ražošanā un arī savā birojā. Pārmaiņas notiek, un Hollister Co. zīmols nebaidās būt to vidū.