Katalogs

Populārākie filtri

Gloverall ir autentisks britu dizains kopš 1951. gada

Britu zīmola Gloverall misija ir ļaut mūsdienās valkāt virsdrēbes, kuras ir ieturētas labākajās angļu tradīcijās. Zīmola apģērbu modeļi tiek izgatavoti no īpaši augstvērtīgiem materiāliem, un to piegriezumi ir klasiski un eleganti.

Ja arī tu meklē mēteli, kas būs ilgtermiņa investīcija gan stila, gan kvalitātes ziņā, tad aplūko pie mums, Zalando internetveikalā, atrodamo virsdrēbju izlasi no britu zīmola Gloverall. Plašajā piedāvājumā tu noteikti atradīsi modeli, kas piestāvēs tavai personībai.

Izmanto meklēšanas iestatījumus, lai vēl ātrāk un vieglāk atlasītu sev piemērotāko. Tu vari atzīmēt vajadzīgo izmēru, krāsu un materiālu, lai iegūtu savām vēlmēm atbilstošu virsdrēbju izlasi dažu sekunžu laikā.

Zīmola Gloverall modeļi ir pārliecinoši un izteiksmīgi

Klasisks mētelis tumšos toņos, ar elegantu piegriezumu un interesantām detaļām ir būtiska pārdomātas garderobes sastāvdaļa. Šādas virsdrēbes labi piestāvēs gan lietišķajam stilam, piemēram, uzvalkam, gan neformālam apģērba ansamblim ar džinsiem un džemperi. Valkā apģērbu, kas tev patīk un ļauj justies ērti, un labs mētelis vienmēr piešķirs vajadzīgo akcentu koptēlam.

Tu vari izvēlēties apģērbu kontrastējošos toņos, piemēram, koši sarkanas rūtis, kas interesanti saspēlēsies ar klasisku toņu virsdrēbēm. Bet vari arī veidot monohromu ansambli, ieturot visu koptēlu vienādi tumšos toņos.

Pat tumšs treniņtērps vai masīvi šņorzābaki piestāvēs labi piegrieztam un prasmīgi uzšūtam mētelim, jo visi elementi spēs cits citu papildināt. Tieši tik liels ir meistarīga stila spēks.

Piešķir sev vairāk pārliecības

Aukstajā sezonā labs mētelis ir svarīgs un nepieciešams apģērba gabals. Tieši tāpēc vērts izvēlēties modeli, kas kalpos ilgi, nezaudējot labās īpašības.

Palutini sevi ar izcilu kvalitāti, un tu automātiski iegūsi vairāk pārliecības par savu koptēlu. Labs mētelis būs lieliska dāvana, kura ļaus ik dienu izbaudīt labās sajūtas.

Tu vari papildināt koptēlu ar elegantu šalli un cimdiem. Tāpat mētelim labi piestāvēs silta cepure. Brīvāki modeļi labi saderēs ar adītām micēm vai ausainēm, savukārt elegantāku mēteli valkā kopā ar švītīgu platmali vai hūti.