Faq | Piegāde | Kādi ir piegādes nosacījumi Zalando Partneru precēm?

Kādi ir piegādes nosacījumi Zalando Partneru precēm?

Mūsu partneri nodrošina bezmaksas piegādi Latvijas robežās. Lielāko daļu Zalando Partneru preču tiek nosūtītas pa tiešo no partneriem. Ja jūsu pasūtījumā ir apvienotas Zalando un partneru preces, tās var tikt nosūtītas jums atsevišķās pakās.

Attiecībā uz regulārajiem Zalando sūtījumiem mēs jums norādīsim paredzamo piegādes datumu, kad veiksiet pasūtījumu. Kad sūtījums tiks nosūtīts no noliktavas, saņemsiet arī e-pasta apstiprinājumu ar izsekošanas saiti. Izmantojot šo saiti, jūs varēsiet uzzināt precīzu piegādes datumu, tiklīdz kurjers to ir ieplānojis.

Izsekošanas saite tiek aktivizēta ne vēlāk kā 5 darba dienu laikā.

Kad izsekošanas saite ir aktīva, lūdzu, neuztraucieties, ja tā netiek atjaunināta katru dienu. Nākamajās dienās tā atkal tiks aktualizēta. Ja 5 darba dienu laikā jaunas aktivitātes izsekošanas saitē nav parādījušās, lūdzu, jebkurā laikā sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot zemāk norādīto epasta formu.


Neizdevās atrast meklēto?
Sazinies ar mums!

Vai vēlies 15 % atlaidi?*

Saņem jaunāko informāciju pa e-pastu

Pieteikties jaunumiem e-pastā no Zalando.lv!

Pārvaldi savas preferences

Kas tevi visvairāk interesē?

Lai uzzinātu, kā mēs apstrādājam datus, apmeklējiet sadaļu Paziņojums par privātumu. Varat anulēt abonementu jebkurā laikā bez maksas.