Faq | Maksājumi | Maksāšana ar priekšapmaksu

Maksāšana ar priekšapmaksu

Priekšapmaksa ne vienmēr tiek rādīta kā pieejama maksāšanas metode, un tā tiks piedāvāta kā alternatīva tikai tad, ja nav pieejama cita maksāšanas metode.

Ja priekšapmaksa ir vienīgā piedāvātā maksāšanas metode, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs to nevaram ietekmēt. Tas nenozīmē, ka turpmāk nesaņemsiet citas maksāšanas iespējas.

Kā veikt priekšapmaksu?

Pēc pasūtījuma veikšanas saņemsiet apstiprinājuma e-pasta ziņojumu ar nepieciešamo informāciju bankas pārskaitījumam. Tālāk ir sniegta detalizēta informācija, ja tā ir nepieciešama tūlīt.

Maksājumu saņēmējs: Zalando Payments GmbH
IBAN: DE69100700000878993500
BIC: DEUTDEBBXXX
Maksājuma atsauce: pasūtījuma numurs

Jūs piekrītat, ka pārdevēja prasības par pirkuma cenas samaksu tiek nodotas trešajām personām, jo īpaši Zalando Payments GmbH.

Tiklīdz jūsu maksājums sasniegs mūs, mēs sāksim apstrādāt pasūtījumu. Atkarībā no bankas var paiet 5 darba dienas, līdz jūsu maksājums sasniegs mūs. Pasūtītās preces tiks rezervētas ne ilgāk kā 7 dienas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai mēs varētu pareizi apstrādāt pasūtījumu, ir svarīgi ievadīt pasūtījuma numuru atsauces laukā un maksāt par katru pasūtījumu atsevišķi.

Saistītās atbildes


Neizdevās atrast meklēto?
Sazinies ar mums!

Vai vēlies 15 % atlaidi?*

Saņem jaunāko informāciju pa e-pastu

Pieteikties jaunumiem e-pastā no Zalando.lv!

Pārvaldi savas preferences

Kas tevi visvairāk interesē?

Lai uzzinātu, kā mēs apstrādājam datus, apmeklējiet sadaļu Paziņojums par privātumu. Varat anulēt abonementu jebkurā laikā bez maksas.