Faq | Maksājumi | Maksājums ar kredītkarti, izmantojot 3D Secure

Maksājums ar kredītkarti, izmantojot 3D Secure

Eiropas noteikumi mainās, lai padarītu tiešsaistes kredītkaršu maksājumus drošākus jums. Par katru pasūtījumu, kas veikts kopš 2021. gada 1. janvāra, jums var lūgt autentificēt maksājumu, izmantojot 3D drošu procesu. Tas tiks marķēts atbilstoši tās kartes veidam, ar kuru tiek veikts maksājums, piemēram, Visa Secure, Mastercard Identity Check vai American Express SafeKey.

Kas man jādara?

Ja tas vēl nav izdarīts, jums būs jāreģistrē sava 3D Secure maksājumu karte. Lielākā daļa banku parasti piedāvā veidu, kā reģistrēt karti tiešsaistē, tāpēc papildinformāciju skatiet bankas tīmekļa vietnē.

Ja esat jau reģistrējies(-usies) pakalpojumam 3D Secure vai jau izmantojāt šo funkciju, jums vairs nebūs jāreģistrējas. Tomēr jūsu banka, iespējams, ir ieviesusi pilnīgi jaunu procesu, lai uzlabotu jūsu maksājumu pieredzi. Dažas bankas ir izstrādājušas jaunu viedtālruņa lietojumprogrammu tieši šim nolūkam. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar savu banku.

Lai pārliecinātos, ka varat viegli un droši apmaksāt nākamo pasūtījumu, iesakām aktivizēt 3D Secure pirms nākamā tiešsaistes pasūtījuma veikšanas.

Kas mainīsies?

Iespējams, jums tiks lūgts veikt autentifikāciju, izmantojot 3D Secure, kad maksāsiet tiešsaistē, tomēr līdz ar jauno regulu tiek ieviests jauns process, piedāvājot labāku drošību un vienkāršākus autentifikācijas veidus.


Neizdevās atrast meklēto?
Sazinies ar mums!

Vai vēlies 15 % atlaidi?*

Saņem jaunāko informāciju pa e-pastu

Pieteikties jaunumiem e-pastā no Zalando.lv!

Pārvaldi savas preferences

Kas tevi visvairāk interesē?

Lai uzzinātu, kā mēs apstrādājam datus, apmeklējiet sadaļu Paziņojums par privātumu. Varat anulēt abonementu jebkurā laikā bez maksas.