Katalogs

Produktu skaits: 2206
Seko saviem mīļākajiem zīmoliem
To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Stilīgs un praktisks piedāvājums no zīmola Ellesse

Visā pasaulē pazīstamais un atzītais zīmols Ellesse radīts Itālijā 1959. gadā, kad uzņēmums aktīvi sāka ražot sporta apģērbu. Nedaudz vairāk kā pēc desmit gadiem zīmols sāka slēpošanas apģērba ražošanu, kas izvērtās ļoti veiksmīga, un drīz vien uzņēmums ieguva plaša mēroga popularitāti un atpazīstamību. Zīmols Ellesse izcēlās ar augstu kvalitāti un jaunu, tajā laikā vēl neredzētu dizainu veidošanu. Drīz vien uzņēmuma sāka ražot plašu apģērbu un apavu sortimentu, kas piemērots gan ikdienai, gan profesionālajam sportam. Ellesse produkcija joprojām izceļas ar funkcionalitātes un komforta apvienošanu sporta un brīvā laika apģērbos.

Preču daudzveidība un materiālu kvalitāte

Zīmola bagātīgajā preču sortimentā atradīsi plašu piedāvājumu no dažādām apģērbu, apavu un arī aksesuāru kategorijām. Tev ir dota iespēja papildināt savu garderobi ar dažādu veidu krekliem, džemperiem, biksēm un šortiem, kā arī siltām virsdrēbēm gada aukstākajiem mēnešiem. Noteikti novērtē plašo aksesuāru piedāvājumu, tur vari atrast stilīgas cepures, siltus cimdus un citus gan ikdienai, gan īpašiem gadījumiem piemērotus aksesuārus. Tevi noteikti pārsteigs arī lielais apavu sortiments, tur vari atrast gan rudens un ziemas, gan pavasara un vasaras sezonai atbilstošus brīvā laika apavus.

Zīmols Ellesse piedāvā iegādāties arī profesionālu sporta apģērbu, kas ražots, maksimāli pievēršoties sportistu vajadzībām. Daudzveidīgajā preču klāstā atradīsi apģērbu, kas piemērots dažādiem sporta veidiem, piemēram, skriešanai, tenisam un slēpošanai. Tāpat kā ikdienai piemērotie Ellesse apģērbi, arī sportam paredzētie ir ērti un patīkami valkātājam.

Dizains un krāsas visām gaumēm

Funkcionālais sporta apģērbs apvienojumā ar brīvā laika un ielu modi rada oriģinālus un interesantus dizaina risinājumus, kas piemēroti tiem, kuriem ir svarīgi justies gan komfortabli, gan stilīgi. Zīmols Ellesse sniedz tev iespēju iegādāties krāsainu, košu un atmiņā paliekošu apģērbu, kas papildinās tavu garderobi un sniegs tev iespēju veidot un kombinēt dažādas tērpu variācijas. Ellesse apģērbu sortimentā sev piemērotāko var atrast gan sievietes, gan vīrieši un bērni, tajā skaisti un ērti jutīsies visu paaudžu cilvēki.