Pāriet uz priekšu pāri vienumu karuselimPāriet atpakaļ pāri vienumu karuselim

Dāvanas sievietēm

Vai vēlies 15 % atlaidi?*

Saņem jaunāko informāciju pa e-pastu

Pieteikties jaunumiem e-pastā no Zalando.lv!

Pārvaldi savas preferences

Kas tevi visvairāk interesē?

Lai uzzinātu, kā mēs apstrādājam datus, apmeklējiet sadaļu Paziņojums par privātumu. Varat anulēt abonementu jebkurā laikā bez maksas.

*Kupona noteikumi

Dāvana sievietei ir īpašs un mīlestības pilns žests

Dāvana vienmēr ir patīkams pārsteigums. Tā parāda, ka tev patiešām rūp otrs cilvēks. Ar dāvanu tu parādi, ka domā un novērtē otru. Tā ir gluži vai neverbāla mīlestības izpausme. Jau pati dāvanas pasniegšana ir tik skaists un satraucošs notikums. Un tad vēl iedomājies, cik daudz patīkamu emociju pārņem otru cilvēku brīdī, kad dāvana tiek izsaiņota.

Labākais par dāvanām ir tas, ka nav svarīgi, cik liela vai dārga tā ir. Galvenais ir nodoms un dāvanas pasniegšana. Kā arī, ja tiek pasniegta dāvana sievietei, tad noteikti liela nozīme ir iesaiņojumam. Vienalga, vai pasniedz ko dārgu vai, iespējams, kādu nieciņu ar pievienotu emocionālo vērtību, parūpējies, lai arī pati pasniegšana ir no sirds.

Atrodi labākās dāvanu idejas

Dažreiz izvēlēties īsto dāvanu ir pavisam vienkāršs uzdevums, bet citreiz nav nemaz tik viegli izdomāt. Iespējams, esi jau dāvinājis vairākas lietas iepriekš šim pašam cilvēkam. Varbūt vēlies iepazīt otru tuvāk, tādēļ šobrīd īsti nezini, ko labāk izvēlēties. Labā ziņa ir tāda, ka ar klasiku nekad nevar nošaut greizi. Klasiskās vērtības ir cieņā katrai un noder vienmēr.

Tuvojoties vēsajam laikam, ļoti vērtīga dāvana varētu būt ādas cimdi, silta šalle vai jauka cepure. Vasaras labo dāvanu sarakstā ietilpst skaists pludmales lakats vai jauka rokassomiņa. Tomēr ir arī dāvanu idejas, kuras būs aktuālas visa gada garumā. Praktiski jebkurš kvalitatīvs ādas izstrādājums būs lieliska dāvana – josta, soma vai maks. Aksesuāri un rotaslietas ir mūžīgā dāvanu klasika. Par to noteikti priecāsies ikviena sieviete.

Labākās dāvanas ikvienai gaumei

Dāvanas var būt ļoti dažādas, gluži kā pašas sievietes. Tas nozīmē tikai to, ka ikvienai ir iespējams atrast piemērotu dāvanu. Pat ja sākumā nezini, ko tieši dāvināt, tad, sākot meklēt, labākās idejas pašas parādīsies.

Ienāc Zalando interneta veikalā un atrodi lielisku dāvanu sievietei. Šeit ieraudzīsi ikvienai gaumei piemērotu risinājumu. Kā arī pavisam ērti vari izvēlēties sev vēlamo dāvanas budžetu, lai arī iepirkšanās process būtu patīkams.