Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 101

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Chie Mihara – harmonijā ar pasauli!

Japānas iedvesmots dizains savienojumā ar spāņu meistarību apavu darināšanā: Chie Mihara zīmols sevī sapludina labāko no divām pasaulēm. Pārsteidzoša ir arī zīmola spēja izjust noskaņu un pielāgoties mainīgiem gadalaikiem – kamēr vasaras kolekcijās dominē spilgti un viegli toņi, ziemas apavi iedveš piezemētību un mieru. Vai iespējams darīt vēl pārdomātāk? Apavu radītāja ne vien attiecas pret tavām pēdām ar ortopēda atbildību, bet arī apzinās mūsu sasaistītību vienam ar otru un vidi. Šo apavu ražošanas prakses ir īpašā harmonijā ar dabu: kā virsmērķus zīmols izvirzījis papīra un kartona patēriņa samazināšanu, piesārņojuma neveicināšanu un vispārēji dabai draudzīgus produktu izstrādes procesus. Ej vienā solī ar planētu, izvēloties Chie Mihara!

Chie Mihara – apavi, kuros iemīlēties

Ieraugot Chie Mihara apavus, tu nespēsi novērsties. Drosmīgas krāsas, negaidīti raksti un unikāli dizaini: šie apavi netika radīti, sekojot garlaicīgiem trendiem. Katrs kurpju pāris ir stila deklarācija. Jau 34 kolekciju garumā Chie Mihara zīmols paliek uzticīgs individualitātei un pašpārliecinātām, spilgtām personībām. Neuzupurējot ekspresivitāti, vari būt droša, ka pirmajā vietā ir komforts un stabilitāte – ne velti apavu radītājas mērķis ir nodrošināt, ka katrs kurpju pāris tiks novalkāts līdz pēdējam (neciešot tavām pēdām!). Zole, purngals un papēdis – katrai kurpes detaļai tikusi veltīta īpaša uzmanība, domājot par ērtumu un funkcionalitāti. Uzdrošinies būt sievišķīgi rotaļīga un neļauj citiem novilkt tev robežas!

Uzdrošinies būt tu pati ar Chie Mihara!

Iespējams, ka apavi ir dvēselei vistuvākā koptēla sastāvdaļa: tieši caur tiem iespējams visskaidrāk parādīt savas vērtības, stilu un nostāju. Vai gan ir kāds aksesuārs, kas spējīgs piepildīt sapņus un radīt absolūtu laimes sajūtu ikreiz, kad tiek pielaikots? Kurpes nav radītas, lai būtu vienkārši funkcionālas: tām ir jāraisa emocijas un jāļauj mums sajust, ka atrodamies dzīves virsotnē! Chie Mihara atsakās no priekšrakstiem un ierobežojumiem, lai radītu ko īpašu tieši tev. Bohēma, krāsu un līniju pasaule, dizains, kas izstrādāts ar vieglumu un entuziasmu… Daudz sieviešu visā pasaulē iemīļojušas šī zīmola sniegto brīvību: uzdrošinies arī tu!