Produktu skaits: 439
Seko saviem mīļākajiem zīmoliem
To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Banana Republic ar brīvības garšu

Lai gan dzīvojam globālā pasaulē, kur internetā varam sazināties ar teju ikvienu, tas ir noticis pietiekami nesen un gadsimtiem ilgi katra pasaules daļa attīstījās atsevišķi. Tieši tas pats notika arī ar modi. Savs raksturīgs stils bija Ņujorkai, Teksasai, Parīzei, Tokijai un Sidnejai. Klimats un dzīvesveids tieši ietekmē to, kā ģērbjamies, tāpēc nav pārsteidzoši, ka pilsētas un dabai tuvāku reģionu mode atšķiras. Bet tas nenozīmē, ka tās nevar sajaukties un ienākt viena otras vidē. Tā ir noticis ar Banana Republic, kas rada apģērbu, iedvesmojoties no safari un ienesot to pilsētas ielās.

No maza uzņēmuma par daļu no starptautiska zīmola

Banana Republic radies 1978. gadā ASV, un to dibināja Mela un Patrīcija Zīgleres. Viņas daudz ceļoja, rakstīja rakstus žurnāliem par apmeklētajām valstīm un bieži vien kā suvenīru sev ņēma līdzi konkrētas vietas apģērbu. Tā radās ideja atvērt pašām savu veikalu ar apģērbu, kas iedvesmojies no ceļošanas un dabas. Viņas pašas veidoja katalogu un popularizēja savu veikalu. 10 gadus vēlāk zīmolu iegādājās Gap, saīsināja nosaukumu uz šobrīd zināmo Banana Republic un pārveidoja zīmolu par luksusa klases, ar mazāk unikālām kolekcijām, bet saglabājot tam safari pieskaņu. Šāda pieeja ļāva zīmolam strauji augt un kļūt par vienu no zināmākajiem zīmoliem pasaulē.

Banana Republic apģērbs vieglam un nepiespiestam stilam

Katram ir savas vēlmes, kā viņš vēlas izskatīties, un brīvs, nepiespiests stils kļūst arvien populārāks. Ja vēlies veltīt mazāk laika, ikdienā domājot, ko vilkt un kā to salikt kopā, tad Banana Republic apģērbs ir īstā izvēle. Banana Republic apģērbu raksturo vieglums, tīras līnijas, zemes toņu krāsas, dabīgi materiāli un augsta kvalitāte. Pateicoties tam, ka apģērbs lielākoties ir vienā tonī, bez izskaistinājumiem, to ir ļoti vienkārši kombinēt ar daudziem citiem apģērba gabaliem. Banana Republic apģērbs neprasa lielu iedziļināšanos un ilgu domāšanu, kā to iekļaut savā garderobē, tas uzreiz iederas un saskan visdažādākajos stilos.