Apavi

Populārākie filtri
Produktu skaits: 806

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Caprice apavi – kvalitāte, kas krāta vairāku paaudžu garumā

Ikviens Caprice apavu pāris sevī ietver aroda meistaru zināšanas un pieredzi, kas krāta trīs paaudžu garumā. Šiem zīmola apaviem īpaši raksturīgas detaļas, kas tos padara par unikālu un nepārspējamu meistardarbu.

Esam pārliecināti, ka tevi patīkami pārsteigs Caprice apavu kvalitāte un to sniegtais komforts. Šis viss panākts, zīmolam gadiem turpinot attīstīties un mērķtiecīgi izzinot sava klienta vajadzības un ikdienas paradumus.

Caprice vairāku paaudžu garumā ražojis apavus tieši sievietēm, rūpīgi izvērtējot sieviešu ikdienas vajadzības. Tu vari būt pārliecināta – šie elegantie un ilgtspējīgie apavu modeļi tevi priecēs vēl ilgi.

Elegance un kvalitāte roku rokā ar ilgtspējību un kvalitāti

Vai zināji, ka vairums mūsu mājaslapā iegādājamo Caprice apavu modeļu ir ar ilgtspējības atzīmi? Tas nozīmē, ka āda, kas izmantota šajos zīmola apavos, tiek sarūpēta tikai no videi draudzīgiem ādas ražotājiem.

Tu vari būt droša, ka apavos izmantoto materiālu ražotāji ir sertificēti saskaņā ar Leather Working Group noteiktajām prasībām. Esi stilīga un pārliecināta, vienlaikus parūpējoties par savas izvēles ilgtspējību!

Ieskaties – mēs esam pārliecināti, ka atradīsi tieši sev piemērotāko krāsu un modeli augstākajā kvalitātē. Mēs tev esam sarūpējuši plašu Caprice apavu piedāvājumu, sākot ar bēšiem un sulīgiem kurkumas toņiem, beidzot ar klasiski melno krāsu.

Esi pārliecināta savās ikdienas un svētku gaitās ar Caprice apaviem!

Tu vari būt droša, ka šis zīmols iepriecinās tavas pēdas, neatkarīgi no tā, kāda stila cienītāja esi. Mūsu plašajā sortimentā atradīsi sev piemērotākos un ērtākos apavus jebkurām ikdienas gaitām.

Turklāt mēs tev garantējam 100 dienu atgriešanas politiku. Pat ja tavi izvēlētie Caprice apavi tev nederēs, varēsi tos nogādāt atpakaļ vai apmainīt pret citu, sev piemērotāku apavu modeli vai izmēru.

Piešķir savai ikdienai šiku eleganci kombinācijā ar nepārspējamu komfortu un ilgtspējības garantiju! Palutini sevi un sarūpē kādu no daudzveidīgajiem Caprice apavu pāriem! Esam droši, ka, pateicoties to kvalitātei, tie tev kalpos gadiem. Turklāt nešaubāmies, ka šis brīnišķīgais aksesuārs iekaros tavas simpātijas un ikdienas solim piešķirs īpašu šarmu!