Populārākie filtri
Produktu skaits: 2435

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

a didas Originals atdzīvina retro stilu

adidas Originals ir dzīvesstila zīmols ar sportisku noskaņu. Viņu pamatprincips ir oriģinalitātes svinēšana, tāpēc viņi dara visu, lai iedvesmotu cilvēkus ikdienas gaitās. Ar savu ikonisko trīs svītru logo adidas Originals apvieno vairāku gadu desmitu ilgu sporta modi ar klasisku ielu stilu.

adidas Originals par pamatu izmanto zīmola ilgo pieredzi sporta apģērbu dizainā, priekšroku dodot modes tendencēm , kas bija populāras starp 1940. un 1980. gadiem. Tieši tas rada kolekcijas retro šarmu, atdzīvinot klientu garderobes ar pievilcīgiem apģērbiem. Īpaši atzīmēts ar āboliņa lapas logo, šis zīmols jau gadiem ilgi palīdz veidot un izcelt radošu pieeju ikdienas apģērbam .

Unikāls dizains, kas liks tev izcelties

Šis zīmols lepojas ne vien ar īpašu pieeju apģērbiem, bet arī ar savu apavu kolekciju. adidas sporta apavus iecienījuši daudzi popkultūrā un sportā slaveni cilvēki, kas zīmola ražojumus nēsā jau gadiem ilgi. Taču nav jāskatās uz slavenībām, lai redzētu, cik populāri ir adidas Originals sporta apavi. To unikālo izskatu iecienījuši iedzīvotāji visā pasaulē, padarot tādus modeļus kā Superstars, Stan Smiths, Gazelle un citus sastopamus uz ielām visās pasaules malās. adidas Originals sporta apavi – tas ir ne tikai komforts tavām kājām, bet arī veids, kā izcelties ar radošu apavu izvēli .

Ērts un iedvesmojošs apģērbs

adidas Originals seko līdzi mūsu dzīvesveidam. Viņiem nepietiek tikai ar stilīgumu vien – apģērbiem jābūt ērtiem, funkcionāliem un jāsapludina robežas starp augstāko modi un augstu sniegumu. Tāpēc lielai daļai no adidas Originals kolekcijas izmantojumu atradīsi kā treniņos, tā arī ikdienā. T krekli un treniņtērpi saspringtās dienas gaitas ļaus veikt, neupurējot komfortu . Apavi garantēs atsperīgu soli. Tādi aksesuāri kā somas, cepures, saulesbrilles un viedtālruņa vāciņi dos tavam tēlam unikālu un praktisku stila elementu . Zīmola kolekcijā atradīsi apģērbu, apavus un aksesuārus, kas piemēroti sievietēm, vīriešiem un arī bērniem.

Pievienojies adidas Originals kustībai, kas atsvaidzinās tavu garderobi un iedvesmos tevi katrā tavā ikdienas solī.