Populārākie filtri
Produktu skaits: 1321
veerarasi
veerarasi
veerarasi·
Seko saviem mīļākajiem zīmoliem
To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.
betabeidz
betabeidz
betabeidz·

Lai izprastu Abercrombie & Fitch, tas ir jāvalkā

Abercrombie & Fitch ir amerikāņu dzīvesstila zīmols, kas orientējas uz neformāla ikdienas apģērba un aksesuāru ražošanu. Kompānijai ir 100 gadus ilga pastāvēšanas vēsture un īpaša attieksme pret modi un stilu.

Lai pa īstam saprastu, kādas sajūtas rada zīmola apģērbs, tas ir jāuzvelk mugurā. Ražotāja mērķis vienmēr ir bijis pircējiem sniegt augstāko kvalitāti un modernāko dizainu. Apvienojot šos divus elementus, tiek radītas drēbes, kas organiski iekļaujas valkātāja ikdienas aktivitātēs un vairo pārliecību.

Apģērbs tiek dizainēts tā, lai aktualitāti nezaudētu ilgstoši un kļūtu par mīļāko lietu tā īpašnieka skapī. Koptēlu iespējams papildināt arī ar atšķirīgiem aromātiem no Abercrombie & Fitch smaržu līnijas.

Dažādība un iekļaujoša attieksme

Abercrombie & Fitch iestājas par iekļaujošu attieksmi un dažādības pieņemšanu. Tas attiecas gan uz pircējiem, gan darbiniekiem, gan sadarbības partneriem. Kompānija nediskriminē nevienu rasi, dzimumu, seksuālo orientāciju, vecumu, reliģisko pārliecību vai nacionalitāti. Ikviens ir svarīgs un nozīmīgs, tāpēc uzņēmums mudina būt saprotošiem un pieņemošiem. Šī attieksme uzskatāmi atspoguļojas zīmola reklāmas kampaņās un apģērba modeļu dažādībā.

Rūpējoties par saviem pircējiem, zīmols nodrošina ikvienam pielāgotas telpas un vidi veikalos, kā arī iekļaujošu izmēru politiku. Kompānijas darbinieku iekšējā kultūra ir silta un autentiska. Bet par sadarbības partneri var kļūt ikviena organizācija vai privātpersona, kas dzīvo un strādā pēc tādas pašas vērtību sistēmas.

Kompānijas iniciatīvas ietver iestāšanos par vienlīdzīgu darba samaksu visiem, nešķirojot pēc dzimuma. Vēl Abercrombie & Fitch atbalsta kustības, kas mentorē līderības programmas un organizē mācības IT jomā.

Lai katra diena būtu lieliska

Zīmola mērķis ir ar apģērbu palīdzību ļaut katru dienu notvert to īpašo sajūtu, kāda ir pirms garu brīvdienu sākuma. Kad miers mijas ar patīkamu satraukumu un sirds ir pilna cerību un gaidu.

Kopš zīmola dibināšanas 1982. gadā tas ir bijis atvērts pasaulei un piedāvājis pircējiem apģērbu, kas radīts pasaules izzināšanai. Uzvelkot apģērbu no Abercrombie & Fitch, būtu jārodas bērnišķīgai ziņkārībai doties piedzīvojumos. Ticība, ka katra jauna diena sniedz iespējas kļūt par labāku sevis versiju, ir kompānijas moto.